Reklama

Reklama

W Wiśle kolejne zawody LOTOS Cup 2010

W czwartek i w piątek w Wiśle odbędą się trzecie i czwarte zawody LOTOS Cup 2010. W dwóch konkursach wystartują młodzi skoczkowie w kategoriach: junior B (1992-1993), junior C (1994-95), junior D (1996-97), junior E (1998 i młodsi) oraz dziewczęta w grupie open. Zawody w Wiśle będą pierwszymi w tym sezonie, podczas których wystąpią juniorzy B.

Po dwóch konkursach LOTOS Cup w Zagórzu, które odbyły się 8 i 9 stycznia Paweł Wąsek w grupie juniora E, Łukasz Podżorski w kategorii juniora D oraz Joanna Gawron mają już na swoim koncie po 200 pkt. w klasyfikacji generalnej.

Program zawodów:

21 stycznia 2010

godz. 1500 - seria próbna i konkurs skoków - junior D, junior E i dziewczęta - skocznia HS-42

godz. 1700 - seria próbna konkurs skoków - junior C i B - skocznia HS-72

ok. 1900 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz oficjalne zakończenie I konkursu

Reklama

22 stycznia 2010

godz. 900 - seria próbna i konkurs skoków - junior D, junior E i dziewczęta - skocznia HS-42

godz. 1100 - seria próbna konkurs skoków - junior C i B - skocznia HS-72

ok. 1300 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz oficjalne zakończenie II konkursu

klasyfikacja generalna - junior E po dwóch konkursach:

1. Paweł Wąsek LKS (Olimpia Goleszów) - 200 pkt

2. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane) - 160 pkt

3. Jakub Jurosz (KS Wisła Ustronianka) - 120 pkt

4. Bartosz Czyż (KS Wisła Ustronianka) - 95 pkt

5. Domink Kastelik (Olimpijczyk Gilowice) - 90 pkt

6. Andrzej Pałasz (UKS Zagrody Stare Bystre) - 81 pkt

klasyfikacja generalna - junior D po dwóch konkursach

1. Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 200 pkt

2. Krzysztof Leja (AZS Zakopane GMS) - 160 pkt

3. Mateusz Hulbój (Olimpijczyk Gilowice) - 110 pkt

4. Michał Milczanowski (ZTS Zakucie Zagórz) - 110 pkt

5. Krzysztof Dziadoń (TS Wisła Zakopane) - 90 pkt

6. Przemysław Kantyka (LKS Klimczok Bystra) - 80 pkt

klasyfikacja generalna - junior C po dwóch konkursach

1. Marcin Miętus (AZS Zakopane) - 180 pkt

2. Bartłomiej Gąsienica Laskowy (AZS Zakopane GMS) - 160 pkt

3. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 160 pkt

4. Krzysztof Biegun (SSR Sokół Szczyrk SMS) - 100 pkt

5. Damian Żyła (LKS Klimczok Bystra) - 85 pkt

6. Szymon Szostok (KS Wisła Ustronianka) - 66 pkt

dziewczęta open

1. Joanna Gawron (TS Wisła Zakopane GMS) - 19,5 m i 20,5 m - nota łączna 212 pkt

2. Joanna Szwab (TS Wisła Zakopane) - 17,5 m i 18 m - nota łączna 184,9 pkt

3. Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre SMS) - 18 m i 17,5 m - nota łączna 183,9 pkt

4. Weronika Łyga (Olimpijczyk Gilowice) - 20,5 m i 17,5 m - nota łączna 179 pkt

5. Monika Luber (Olimpijczyk Gilowice) - 14,5 m i 14 m - nota łączna 144,3 pkt

6. Maja Stachowska (UKS Regle Kościelisko) - 13,5 m i 12,5 m - nota łączna 128,3 pkt

klasyfikacja generalna dziewcząt po dwóch konkursach

1. Joanna Gawron (TS Wisła Zakopane GMS) - 200 pkt

2. Joanna Szwab (TS Wisła Zakopane) - 160 pkt

3. Magdalena Pałasz (UKS Sołtysianie Stare Bystre) - 120 pkt

4. Monika Luber (Olimpijczyk Gilowice) - 95 pkt

5. Weronika Łyga (Olimpijczyk Gilowice) - 90 pkt

6. Maja Stachowska (TS Wisła Zakopane) - 85 pkt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy