Reklama

Reklama

Uniwersjada 2017. Skład reprezentacji Polski

Skład reprezentacji Polski na 28. Zimową Uniwersjadę Ałmaty 2017 jest już znany. Impreza odbędzie się od 29 stycznia do 8 lutego.

BIATHLON

Reklama

Dominika Bielecka (AWF Katowice, KS Ski Team Wodzisław Śląski) Karolina Trzaska (KPSW w Jeleniej Górze, AZS AWF Wrocław) Klaudia Cichoń (AWF Katowice, IKN Górnik Iwonicz Zdrój)

Bartłomiej Filip (Politechnika Wrocławska, AZS AWF Wrocław) Tomasz Jurczak (KPSW w Jeleniej Górze, AZS AWF Wrocław) Marcin Piasecki (AWF Katowice, AZS AWF) Łukasz Sidorowicz (AWF Katowice, AZS AWF), rezerwowy Mariusz Wtorek (KPSW w Jeleniej Górze, AZS AWF Wrocław), rezerwowy

BIEGI NARCIARSKIE

Martyna Galewicz (AWF Katowice, AZS AWF Katowice) Ewelina Marcisz (AWF Katowice, MKS Halicz Ustrzyki Dolne) Katarzyna Stokfisz (AWF Katowice, AZS AWF Katowice) Magdalena Czusz (AWF Katowice, AZS AWF Katowice)

Jan Antolec (AWF Katowice, AZS AWF Katowice) Dawid Bril (AWF Katowice, AZS AWF Katowice) Andrzej Pradziad (AWF Katowice, UKS Regle Kościelisko) Bartłomiej Rucki (AWF Katowice, NKS Trójwieś Beskidzka)

KOMBINACJA NORWESKA

Adam Cieślar (WSzEwS Warszawa, AZS AWF Katowice) Wojciech Marusarz (AWF Katowice, AZS Zakopane) Paweł Słowiok (AWF Katowice, AZS AWF Katowice)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE

Angelika Fudalej (AWF Katowice, AZS AWF) Aleksandra Kapruziak (AWF Katowice, AZS AWF) Urszula Włodarczyk (AWF Katowice, AZS AWF) Andżelika Wójcik (AWF Katowice, AZS AWF)

Marcin Bachanek (AWF Katowice, GKS Stoczniowiec Gdańsk) Michał Ostaszewski (AWF Katowice, AZS AWF Katowice) Szymon Palka (AWF Kraków, GKS Stoczniowiec Gdańsk) Wojciech Sut (WSzIiU w Łodzi, UKS Błyskawica Domaniewice) Daniel Tylka (AWF Katowice, AZS Zakopane)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE/DOWOLNE

Michał Kłusak (AWF Katowice, AZS Zakopane) Jakub Kłusak (AWF Katowice, AZS Zakopane)

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

Magdalena Kłusak (AWF Katowice, AZS Zakopane) Iwona Kohut (AWF Katowice, ISS "Szusujmy Razem") Anna Kolasa (Uniwersytet Jagielloński Kraków, KS FIRN Zakopane) Aleksandra Malinowska (Uniwersytet Jagielloński Kraków, KS FIRN Zakopane) Hanna Miśniakiewicz (Uniwersytet Wrocławski, KS Yeti)

Paweł Babicki (AWF Warszawa, WTS Deski)

Dominik Białobrzycki (AWF Katowice, AZS AWF) Andrzej Dziedzic (ALK Warszawa, Warszawski Klub Narciarski)

SKOKI NARCIARSKIE

Magdalena Pałasz (AWF Katowice/AZS AWF)

Stanisław Biela (AWF Katowice, UKS Sołtysianie Stare Bystre) Jakub Kot (PPWSzZ Nowy Targ, AZS Zakopane) Artur Kukuła (WSEwS w Bielsko-Biała, WSS Wisła) Krzysztof Leja (AWF Katowice, AZS Zakopane) Krzysztof Miętus (AWF Katowice, AZS Zakopane) Przemysław Kantyka (AWF Katowice, LKS Klimczok Bystra)

SNOWBOARD

Weronika Biela (Uniwersytet Jagielloński Kraków, AZS Zakopane) Aleksandra Król (AWF Kraków, F2 Dawidek Team Zakopane) Katarzyna Rusin (IED Barcelona, KS Ski Test Kraków) Karolina Sztokfisz (Uniwersytet Warszawski, AZS Zakopane) Dominika Wolska (AWF Kraków, KS Ski Test Kraków)

Piotr Bodziony (AWF Kraków, KS Ski Test Kraków) Oskar Bom (AWF Kraków, F2 Dawidek Team Zakopane) Oskar Kwiatkowski (AWF Kraków, AZS Zakopane) Tomasz Kowalczyk (AWF Katowice, AZS Zakopane) Michał Nowaczyk (AWF Katowice, AZS Zakopane) Dawid Wal (AGH Kraków, KS Ski Test Kraków)

SHORT TRACK

Michał Domański (WSWFiT Białystok, KS Orzel Elbląg) Sebastian Hydzik (Politechnika Opolska, AZS)

Oliwia Gawlica (Politechnika Opolska, AZS) Katarzyna Iwach (Politechnika Opolska, AZS) Magdalena Warakomska (Politechnika Opolska, AZS) Monika Grządkowska (Gdański Uniwersytet Medyczny, Stoczniowiec Gdańsk)

Dowiedz się więcej na temat: uniwersjada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje