Reklama

Reklama

Soczi - poważna kontuzja mistrza świata w narciarstwie dowolnym

Mistrz świata w narciarstwie dowolnym z 2012 roku Kanadyjczyk Olivier Rochon doznał podczas treningu w Brytyjskiej Kolumbii poważnej kontuzji stawu kolanowego i nie wystąpi w igrzyskach olimpijskich w Soczi.

Rochon, jeden z głównych kandydatów do miejsca na najwyższym stopniu podium w Soczi, stracił równowagę podczas jazdy w świeżym, kopnym śniegu i tak nieszczęśliwie upadł, że uszkodził staw.

"To był zwykły pech, zdarza się. Nie mam teraz żadnych szans na start w Soczi, gdy kontuzja będzie wyleczona, zacznę przygotowania do mistrzostw świata w przyszłym roku, gdzie interesuje mnie tylko podium" - powiedział 24-letni kanadyjski narciarz

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy