Reklama

Reklama

Skoczkowie zakończyli zgrupowanie w Zakopanem

Kadra skoczków narciarskich zakończyła w piątek zgrupowanie w Zakopanem. Każdy z zawodników oddał około 40-50 skoków. Na razie nie wiadomo, w jakim składzie Polacy pojadą na pierwsze zawody Pucharu Kontynentalnego w słoweńskim Kranj (2-3 lipca).

"Decyzja zapadnie w najbliższą środę. Zarys składu już oczywiście jest i mieliśmy go ogłosić dziś, jednak uznaliśmy, że ta decyzja wymaga stuprocentowej pewności" - poinformował trener kadry młodzieżowej Robert Mateja.

Nie wiadomo także, kto wystąpi 17 lipca w pierwszych zawodach Letniej Grand Prix w Wiśle. "Od 4 lipca tam właśnie będziemy na zgrupowaniu i wtedy postanowimy kto wystartuje" - wyjaśnił trener kadry A Łukasz Kruczek.

Na zgrupowaniu w Zakopanem przebywali: Tomasz Byrt, Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil StochPiotr Żyła. Z powodu choroby nieobecny był Łukasz Rutkowski.

Reklama

Natomiast kadra młodzieżowa trenowała w składzie: Bartłomiej Kłusek, Jakub Kot, Grzegorz Miętus, Krzysztof Miętus, Klemens Murańka, Jan Ziobro i Aleksander Zniszczoł. Dochodzący po kontuzji do zdrowia Andrzej Zapotoczny ma wznowić treningi na skoczni na przełomie sierpnia i września.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy