Reklama

Reklama

PZN odwołał mistrzostwa świata juniorów w Zakopanem

Polski Związek Narciarski poinformował w poniedziałek o odwołaniu mistrzostw świata juniorów i U-23 w narciarstwie klasycznym. Te miały odbyć się na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku w Zakopanem.

Mistrzostwa świata juniorów i U-23 w Zakopanem zostały oficjalnie odwołane. Taką informację potwierdził w poniedziałek Polski Związek Narciarski.

Reklama

Impreza miała rozpocząć się 30 stycznia i potrwać do 7 lutego 2021 roku. Wydarzenie stało się główną motywacją do gruntownej modernizacji kompleksu Średniej Krokwi w Zakopanem.

Pierwsza wzmianka o rzekomym odwołaniu wydarzenia przekazała na Twitterze Justyna Kowalczyk-Tekieli. Powodem decyzji miała być przede wszystkim panująca sytuacja związana z pandemią koronawirusa oraz obostrzenia sanepidu, które nie pozwalają na organizację tak licznie obsadzonych zawodów.

Na ten moment PZN oświadczył, że pozostaje w kontakcie z Międzynarodową Federacją Narciarską, chcąc ustalić inny termin rozegrania mistrzostw. Te najprawdopodobniej mają odbyć się w Zakopanem sezon później. 

AB

Dowiedz się więcej na temat: mistrzostwa świata juniorów | średnia krokiew | Zakopane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje