Reklama

Reklama

PŚ w saneczkarstwie. Thomas Steu złamał nogę, koniec sezonu wicemistrzów Europy

Podczas treningu na torze w łotewskiej Siguldzie austriacki saneczkarz Thomas Steu doznał złamania lewej nogi. Przed kilkoma dnami z Lorenzem Kollerem zostali wicemistrzami Europy. W tym sezonie nie będą już startować.

Austriacka dwójka uległa wypadkowi tuż przed zaplanowanymi na weekend zawodami Pucharu Świata. Steu został przetransportowany do Rygi, gdzie przeszedł operację. Jego leczenie będzie kontynuowane w Innsbrucku.

Podczas niedawnych ME w norweskim Lillehammer Steu i Koller zdobyli srebro w rywalizacji dwójek, a także byli częścią sztafety, która sięgnęła po złoto.

Austriaków zabraknie w mistrzostwach świata, które w dniach 15-16 lutego odbędą się w rosyjskim Soczi. W klasyfikacji generalnej PŚ zajmują trzecie miejsce. W styczniu wygrali rywalizację w niemieckim Altenbergu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy