PŚ w kombinacji: Joergen Graabak wygrał w Trondheim

Reprezentant gospodarzy Joergen Graabak wygrał w Trondheim zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Drugi był lider klasyfikacji generalnej Niemiec Eric Frenzel. Adam Cieślar zajął 37. miejsce, takie samo, jak w sobotę w Oslo.

Po skoku liderem był Norweg Jarl Magnus Riiber, w biegu jednak miał 26. czas i ostatecznie uplasował się na trzeciej pozycji.

Graabak miał 8. wynik na skoczni, ale na trasie biegowej "wykręcił" drugi czas i dzięki temu zapewnił sobie zwycięstwo.

Cieślar po skoku plasował się na 36. pozycji, po biegu spadł w klasyfikacji o jedną lokatę. Do zwycięzcy stracił 3.29,0.