Reklama

Reklama

PŚ w biegach. Skinder i Bury w ćwierćfinałach sprintu

Monika Skinder i Kamil Bury zakwalifikowali się do ćwierćfinałów sprintu techniką klasyczną zawodów Pucharu Świata w w biegach narciarskich w Oberstdorfie.

Bury uzyskał 23. rezultat eliminacji, o 14,24 s gorszy od najszybszego Norwega Johannesa Klaebo. Skinder była 30., z czasem o 12,48 słabszym od Rosjanki Natalii Nieprajewej.

Pozostałym reprezentantom Polski nie udało się zakwalifikować do czołowej "30". Wśród kobiet Izabela Marcisz była 55., Magdalena Kobielusz 63., a w rywalizacji mężczyzn Maciej Staręga uplasował się na 38., Michał Skowron na 70. pozycji.

Mężczyźni rywalizowali na 1,6 km, a kobiety na 1,5 km.

Ćwierćfinały rozpoczną się o godz. 11.45. Skinder pobiegnie z Nieprajewą, Norweżkami Anną Svendsen i Therese Johaug oraz Finką Anne Kylloenen, a rywalami Burego będą Norweg Gjoerean Toefre, Fin Lauri Vuorinen, Włoch Maicol Rastelli, Rosjanin Gleb Retiwicz i Szwed Marcus Grate.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy