Reklama

Reklama

PŚ w biegach. Skinder i Bury odpadli w ćwierćfinałach sprintu

Monika Skinder i Kamil Bury odpadli w ćwierćfinałach sprintu techniką klasyczną zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich w Oberstdorfie. Oboje zajęli ostatnie, szóste miejsca w swoich seriach.

O pechu może mówić Bury, bowiem już na starcie złamał kijek i mimo ambitnej pogoni nie był w stanie dotrzymać kroku rywalom.

W eliminacjach Bury uzyskał 23. rezultat, a Skinder była 30. Pozostałym reprezentantom Polski nie udało się zakwalifikować do czołowej "30". Wśród kobiet Izabela Marcisz była 55., Magdalena Kobielusz 63., a w rywalizacji mężczyzn Maciej Staręga uplasował się na 38., Michał Skowron na 70. pozycji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama