Reklama

Reklama

Przed nami ostatnie zawody LOTOS Cup 2010

W piątek 12 i w sobotę 13 lutego na trzech skoczniach Zespołu Skoczni Średnich w Zakopanem odbędą się 7 i 8 zawody VI LOTOS Cup 2010. Podczas ostatnich w tym sezonie konkursów wystąpią zawodnicy w kategoriach: Junior B (1992-1993), Junior C (1994-95), Junior D (1996-97), Junior E (1998 i młodsi) i dziewcząt.

Odbędą się także przeniesione ze Szczyrku konkursy juniorów E i dziewcząt w kategorii open. Finałowe konkursy LOTOS Cup wyłonią stypendystów Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich "Szukamy następców Mistrza" 2010/2011.

Program zawodów:

12 lutego 2010

9.00 - seria próbna i serie konkursowe - junior B - skocznia HS-94

10.30 - seria próbna i serie konkursowe - junior C , junior D - skocznia HS-72

13.00 - seria próbna i serie konkursowe - junior E, dziewczęta open - skocznia HS-38

17.00 - seria konkursowa - junior E, dziewczęta open - skocznia HS-38 (konkurs przeniesiony ze Szczyrku)

Reklama

13 lutego 2010

9.00 - seria próbna i serie konkursowe - junior B, junior C - skocznia HS-94

11.30 - seria próbna i serie konkursowe - junior D - skocznia HS-72

13.00 - seria próbna i serie konkursowe - junior E, dziewczęta open - skocznia HS-38

17.00 - seria konkursowa - junior E, dziewczęta open - skocznia HS-38 (konkurs przeniesiony ze Szczyrku)

Klasyfikacja generalna - junior E po czterech konkursach

1. Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane - 360 pkt.

2. Paweł Wąsek LKS Olimpia Goleszów - 320 pkt.

3. Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka - 250 pkt.

4. Domink Kastelik Olimpijczyk Gilowice - 220 pkt.

5. Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka - 169 pkt.

6. Andrzej Pałasz UKS Zogrody Stare Bystre - 150 pkt.

Klasyfikacja generalna - junior D po sześciu konkursach

1. Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka - 520 pkt.

2. Krzysztof Leja AZS Zakopane GMS - 460 pkt.

3. Michał Milczanowski ZTS Zakucie Zagórz - 430 pkt.

4. Mateusz Hulbój Olimpijczyk Gilowice - 315 pkt

5. Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra - 270 pkt.

6. Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane - 251 pkt.

Klasyfikacja generalna - junior C po sześciu konkursach

1. Bartosz Gąsienica Laskowy AZS Zakopane GMS - 480 pkt.

2.Krzysztof Biegun SSR Sokół Szczyrk SMS - 400 pkt.

3.Kamil Byrt KS Wisła Ustronianka- 375 pkt.

4. Marcin Miętus AZS Zakopane - 330 pkt.

5. Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka - 298 pkt.

6. Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka - 240 pkt.

Klasyfikacja generalna - junior B po sześciu konkursach

1. Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka - 560 pkt.

2. Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka - 520 pkt.

3. Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra - 314 pkt.

4. Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka SMS Zakopane - 301 pkt.

5. Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka SMS Szczyrk - 280 pkt.

6. Konrad Turczak SSR LKS Sokół Szczyrk - 233 pkt.

Klasyfikacja generalna dziewcząt po czterech konkursach

1. Joanna Gawron TS Wisła Zakopane GMS - 300 pkt.

2. Joanna Szwab TS Wisła Zakopane - 240 pkt.

3. Magdalena Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre - 180 pkt.

4. Katarzyna Pałasz UKS Zogrody Stare Bystre - 118 pkt.

5. Monika Luber Olimpijczyk Gilowice - 95 pkt.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje