Reklama

Reklama

Plebiscyt RMF FM i Interii: Jan Szymański Sportowcem Grudnia

​Jan Szymański zwyciężył w głosowaniu na Sportowca Grudnia w plebiscycie RMF FM i Interii! Jego nazwisko wskazał co czwarty biorący udział w naszej zabawie. I trudno się dziwić: panczenista ma za sobą wymarzony miesiąc.

Zaczęło się od sukcesów w zawodach Pucharu Świata - w Berlinie i holenderskim Heerenveen pochodzący z Poznania zawodnik wygrał wyścigi na 1500 metrów i został liderem klasyfikacji generalnej cyklu na tym dystansie. Później przyszły sukcesy w akademickich mistrzostwach świata i absolutna dominacja w rozgrywanych na warszawskich Stegnach mistrzostwach Polski.

Doceniliście te sukcesy - Szymański zdobył 25,49 procent Waszych głosów! Drugie miejsce zajął Kamil Stoch (22,58 procent), który o włos wyprzedził... Artura Boruca (21,54 procent).

Tradycyjnie mogliście nie tylko oddać głos w naszym plebiscycie, ale również uzasadnić swój wybór. W każdym miesiącu autor najciekawszego - zdaniem naszego redakcyjnego jury - uzasadnienia otrzymuje upominek, przygotowany przez zwycięzcę danej edycji plebiscytu i RMF FM.

Reklama

W zakończonej właśnie odsłonie plebiscytu najbardziej spodobał nam się wpis Roberta, który głos oddany na Jana Szymańskiego uzasadnił tak:

Wygrać w jaskini lwa i prowadzić w klasyfikacji Pucharu Świata na dystansie 1500 m to nie lada sztuka. Powoli stajemy się polską Holandią... Tak trzymać!

Robertowi gratulujemy, Wam wszystkim dziękujemy za udział w naszym plebiscycie!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL