Reklama

Reklama

O Orle z Wisły nikt nie zapomniał

"Ile piasku na Saharze, ile metrów jest w hektarze, ile ptaków w Polsce lata - Tyle zwycięstw w Pucharze Świata!" - takich i tym podobnych życzeń złożyliście Adamowi Małyszowi tysiąc! Skoczek z Wisły może być dumny, bo chyba nikt nie zapomniał o jego "trzydziestce". I jak najdłuższych skoków, medali i rekordów :)

Informację, pod którą można było składać życzenia Adamowi opublikowaliśmy tuż po południu, ale już do wieczora nadesłaliście ponad 900 życzeń, gratulacji, a nawet wierszyków! Przychodziły z całego świata. "PRS 77" z Norwalk w USA napisał: "Sto lat Adaś! Kolejnych niezapomnianych emocji dla Polaków na całym świecie.... pozdrowienia z Norwalk, CT, USA".

Życzenia nadsyłali nastolatkowie, ale też sześćdziesięciolatkowie. Adam jest w sercu każdego! Nawet dziennikarze "Faktu" i "Przeglądu Sportowego" uczcili urodziny Małysza, wręczając mu szampana i kapcie z orlimi (czy jak kto woli tygrysimi) pazurami.

Reklama

Oto inne wybrane życzenia:

Król Adam I: "Wszyscy życzymy ci gorąco 5. kryształowej kuli, żeby już nikt nie miał wątpliwości że jesteś najlepszym skoczkiem na świecie".

Emerytka z Przemyśla: "Wszystkiego co najlepsze Panie Adamie! Aby życie przynosiło Panu tyle radości ile Pan daje nam swoją postawą i osiągnięciami. Szczęścia w życiu osobistym i jeszcze wielu sukcesów na skoczniach świata!

Jan 1945: "Wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia, zdrowia i dalekich lotów od kibica z Gliwic."

Wierni kibice z...: "Drogi Panie Adamie z okazji urodzin życzymy Panu, by został takim jakim jest! Po prostu normalnym Adamem z Wisły, to właśnie jest pańskie mistrzostwo świata i za to Pana kochamy. Życzymy zdrowia, radości, miłości, wiele satysfakcji i wszystkiego naj naj naj!

Dowiedz się więcej na temat: Wisła | życzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL