Reklama

Reklama

MŚ w Oberstdorfie. „Kibice” już na trybunach

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym już za rogiem. Tym razem światowy czempionat będzie miał nieco inny wymiar. Na trybunach w Oberstdorfie nie zasiądą bowiem fani sportów zimowych. Organizatorzy zdecydowali się już zapełnić puste miejsca.

W dniach 23 lutego - 7 marca w niemieckim Oberstdorfie odbędą się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Tym razem zmagania sportowców będzie można zobaczyć jedynie na ekranie. W związku z obostrzeniami sanitarnymi, światowy czempionat odbędzie się bez udziału publiczności.

Podobnie jak podczas innych większych wydarzeń z minionych miesięcy, organizatorzy zadbali o to, aby mimo wszystko trybuny nie świeciły pustkami. Prawdziwych kibiców zastąpią ich kartonowe sobowtóry.

Fani mogli wykupić miejsca na trybunach za 19,5 euro (ok. 90 złotych). Już teraz ich podobizny zostały wydrukowane i usadowione na krzesełkach.

Reklama

Co prawda nic nie zastąpi prawdziwych kibiców, ale teksturowe podobizny mają sprawić choć namiastkę efektu zapełnionych trybun.

"Smutne, że nie udało nam się doświadczyć bycia tam razem" - napisała jedna z fanek sportu. Ktoś inny znalazł na zdjęciu swoją podobiznę ulokowaną w pierwszym rzędzie.

AB

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL