Reklama

Reklama

Mistrz olimpijski Scott Hamilton ma guza mózgu

Mistrz olimpijski z Sarajewa i czterokrotny mistrz świata w łyżwiarstwie figurowym Amerykanin Scott Hamilton kolejny raz będzie musiał walczyć z nowotworem. U 58-latka podczas rutynowych, okresowych badań zdiagnozowano trzeci guz mózgu.

Poprzednio łyżwiarz i obecnie komentator sportowy przeszedł operację usunięcia guza mózgu w 2004 roku, a ponownie walczył z nowotworem tej części ciała w 2010.

- Kiedy sześć lat temu ponownie usłyszałem o nowotworze i powiedziałem o tym żonie, była psychicznie zdruzgotana. Teraz powiedziała: Naprawdę znowu wrócił? Dobra, po prostu musimy sobie z tym poradzić - powiedział Hamilton.

Sportowiec z chorobą nowotworową walczy od blisko 20 lat. W 1997 roku wykryto u niego raka jąder.

Dzięki długotrwałej chemioterapii i kilku zabiegom chirurgicznym udało mu się wygrać z chorobą.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama