Reklama

Reklama

Max Parrot wraca do wysokiej formy po walce o życie

Wicemistrz olimpijski z Pjongczangu w snowboardowym slopestyle'u Max Parrot wraca do wysokiej formy po wyleczeniu choroby nowotworowej - zwyciężył w igrzyskach sportów ekstremalnych (X-Games) w Oslo zawody Big Air. W lipcu Kanadyjczyk ogłosił, że wygrał najważniejszą walkę w życiu.

Big Air to rywalizacja, w której zawodnik wykonuje triki po wyskoku ze specjalnie zbudowanej rampy.

"Przed pierwszym skokiem przez moją głowę przewinęły się wszystkie ostatnie moje przeżycia. To niesamowite, że ponownie stanąłem na rampie. Piękny widok. Ostatnie miesiące były koszmarem, ale to co się tu wydarzyło to coś pięknego. Mam złoto. To jest jak sen" - powiedział 25-letni Kanadyjczyk po swoim szóstym triumfie w X-Games.

Pod koniec ubiegłego roku u Parrota zdiagnozowano ciężką, choć stosunkowo rzadką chorobę nowotworową - chłoniaka Hodgkina. Dwa miesiące temu zakończył chemioterapię.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama