Reklama

Reklama

Kalendarz alpejskiego Pucharu Świata w sezonie 2008/09

W weekend rozpocznie się 43. sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. W sobotę rywalizację zainaugurują w slalomie gigancie w Soelden panie, a w niedziele na tej samej trasie wystartują mężczyźni.

Walka o Kryształowe Kule zakończy się w połowie marca finałowymi zawodami w szwedzkim Aare.

Kalendarz alpejskiego Pucharu Świata w sezonie 2008/09

kobiety -

25 października Soelden (Austria) slalom gigant

15 listopada Levi (Finlandia) slalom

28 listopada Aspen (USA) slalom

29 listopada Aspen (USA) slalom gigant

05 grudnia Lake Louise (Kanada) zjazd

06 grudnia Lake Louise (Kanada) zjazd

07 grudnia Lake Louise (Kanada) supergigant

13 grudnia La Molina (Hiszpania) slalom gigant

14 grudnia La Molina (Hiszpania) slalom

Reklama

19 grudnia St. Moritz (Szwajcaria) superkombinacja

20 grudnia St. Moritz (Szwajcaria) zjazd

21 grudnia St. Moritz (Szwajcaria) supergigant

28 grudnia Semmering (Austria) slalom gigant

29 grudnia Semmering (Austria) slalom (nocny)

4 stycznia Zagreb (Chorwacja) slalom

10 stycznia Maribor (Słowenia) slalom gigant

11 stycznia Maribor (Słowenia) slalom

17 stycznia Altenmarkt (Austria) superkombinacja

18 stycznia Altenmarkt (Austria) zjazd

23 stycznia Cortina (Włochy) supergigant

24 stycznia Cortina (Włochy) zjazd

25 stycznia Cortina (Włochy) slalom gigant

30 stycznia Garmisch (Niemcy) slalom

31 stycznia Garmisch (Niemcy) supergigant

20 lutego Tarvisio (Włochy) superkombinacja

21 lutego Tarvisio (Włochy) zjazd

22 lutego Tarvisio (Włochy) supergigant

28 lutego Bansko (Bułgaria) zjazd

1 marca Bansko (Bułgaria) supergigant

6 marca Ofterschwang (Niemcy) slalom gigant

7 marca Ofterschwang (Niemcy) slalom

11 marca Aare (Szwecja) zjazd

12 marca Aare (Szwecja) supergigant

13 marca Aare (Szwecja) slalom gigant

14 marca Aare (Szwecja) slalom

mężczyźni -

26 października Soelden (Austria) slalom gigant

16 listopada Levi (Finlandia) slalom

29 listopada Lake Louise (Kanada) zjazd

30 listopada Lake Louise (Kanada) supergigant

4 grudnia Beaver Creek (USA) superkombinacja

5 grudnia Beaver Creek (USA) zjazd

6 grudnia Beaver Creek (USA) supergigant

7 grudnia Beaver Creek (USA) slalom gigant

13 grudnia Val d'Isere (Francja) slalom gigant

14 grudnia Val d'Isere (Francja) slalom

19 grudnia Val Gardena (Włochy) supergigant

20 grudnia Val Gardena (Włochy) zjazd

21 grudnia Alta Badia (Włochy) slalom gigant

28 grudnia Bormio (Włochy) zjazd

6 stycznia Zagreb (Chorwacja) slalom

10 stycznia Adelboden (Szwajcaria) slalom gigant

11 stycznia Adelboden (Szwajcaria) slalom

16 stycznia Wengen (Szwajcaria) superkombinacja

17 stycznia Wengen (Szwajcaria) zjazd

18 stycznia Wengen (Szwajcaria) slalom

23 stycznia Kitzbuehel (Austria) supergigant

24 stycznia Kitzbuehel (Austria) zjazd do kombinacji

25 stycznia Kitzbuehel (Austria) slalom do kombinacji

27 stycznia Schladming (Austria) slalom (nocny)

31 stycznia Garmisch (Niemcy) zjazd

1 lutego Garmisch (Niemcy) slalom

21 lutego Sestriere (Włochy) slalom gigant

22 lutego Sestriere (Włochy) superkombinacja

28 lutego Kranjska Gora (Słowenia)slalom gigant

1 marca Kranjska Gora (Słowenia)slalom

7 marca Kvitfjell (Norwegia) zjazd

8 marca Kvitfjell (Norwegia) supergigant

10 marca Aare (Szwecja) zjazd

12 marca Aare (Szwecja) supergigant

13 marca Aare (Szwecja) slalom gigant

14 marca Aare (Szwecja) slalom

15 marca Aare (Szwecja) turniej drużynowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje