Reklama

Reklama

Jasnosz ponownie wybrany na prezesa Polskiego Związku Sportów Saneczkowych

Michal Jasnosz, dotychczasowy prezes Polskiego Związku Sportów Saneczkowych, będzie pełnił tę funkcję do 2022 roku. W sobotnich wyborach otrzymał w Warszawie 13 głosów, a jego rywal Robert Sobol - 5.

Michal Jasnosz, dotychczasowy prezes Polskiego Związku Sportów Saneczkowych, będzie pełnił tę funkcję do 2022 roku.  W sobotnich wyborach otrzymał w Warszawie 13 głosów, a jego rywal Robert Sobol - 5.

Jasnosz stoi na czele PZSSan od dwóch i pół kadencji.

- Nadal będziemy podążać w ustalonym kierunku rozwoju tej pięknej dyscypliny sportu, bliskiej milionom Polaków od dziecka. Największy nacisk w naszej działalności położymy na pozyskiwanie funduszy na rozwój saneczkarstwa we wszystkich grupach wiekowych - powiedział po wyborze.

Polscy saneczkarze na zimowych igrzyskach w Pjongczangu uplasowali się w rywalizacji w sztafecie mieszanej na ósmym miejscu, powtarzając sukces sprzed czterech lat odniesiony w Soczi.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy