Reklama

Reklama

Ekstremalny wyczyn na skoczni narciarskiej. Tyłem i z saltem

Fabian Bosch popisał się niezwykłym wyczynem na skoczni w Engelbergu. Szwajcarski mistrz świata w narciarstwie dowolnym zsunął się tyłem po rozbiegu, po czym wykonał kilka ewolucji w powietrzu. Teraz nagranie podbija internet.

Już same skoki narciarskie należą do dyscyplin wymagających niemałej odwagi. Jak się okazuje skok na nartach może wyglądać zdecydowanie bardziej ekstremalnie i przyprawiać o dreszcze widzów.

Niedawno sieć obiegło nagranie, na którym Fabian Bosch wykonuje ewolucje w powietrzu na skoczni narciarskiej w Engelbergu.

Podwójny mistrz świata w narciarstwie dowolnym najpierw zjechał tyłem po rozbiegu, aby następnie wykonać tak zwanego front flipa. Bosch rozpędził się do 90 kilometrów na godzinę.

Na widok nagrania wielkie oczy zrobili użytkownicy mediów społecznościowych. Na profilu narciarza pojawiło się wiele komentarzy. Wszyscy zgodnie przyznali, że wyczyn Szwajcara to istne szaleństwo.

Reklama

AB 

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie.

Sprawdź!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy