SS Monza 1912 - LR Vicenza Virtus 1-1 (1-0). Liga włoska - 3. kolejka Serie B

2 grudnia na U-Power Stadium odbył się mecz 3. kolejki włoskiej Serie B pomiędzy drużynami SS Monza 1912 i LR Vicenza Virtus. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

N. Dalmonte 57'

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W trzeciej minucie kartkę dostał Jacopo Da Riva z drużyny gości.

Nagle to piłkarze SS Monza 1912 otworzyli wynik. W 18. minucie na listę strzelców wpisał się Mirko Marić. W zdobyciu bramki pomógł Mario Sampirisi.

Między 27. a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom SS Monza 1912 i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki SS Monza 1912.

W 49. minucie kartką został ukarany Giuseppe Bellusci, zawodnik SS Monza 1912. W 54. minucie w zespole SS Monza 1912 doszło do zmiany. Andrea Barberis wszedł za Marca Fossatiego.

Piłkarze LR Vicenza Virtus nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. W 57. minucie wynik ustalił Nicola Dalmonte. To pierwszy gol tego zawodnika w bieżącym sezonie, dla napastnika, to nie jest dobry rezultat. Asystę przy bramce zaliczył Gabriele Gori.

W 59. minucie Samuele Longo został zastąpiony przez Riccarda Meggioriniego. W tej samej minucie w drużynie LR Vicenza Virtus doszło do zmiany. Jari Vandeputte wszedł za Simone Guerrę. Niedługo później trener SS Monza 1912 postanowił wzmocnić linię pomocy i w 70. minucie zastąpił zmęczonego Andreę D'Errica. Na boisko wszedł Antonino Barillà, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Między 71. a 85. minutą, boisko opuścili zawodnicy LR Vicenza Virtus: Jacopo Da Riva, Nicola Dalmonte, Pietro Beruatto, na ich miejsce weszli: Loris Zonta, Lamin Jallow, Luca Barlocco. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kevina-Prince'a Boatenga, Mirka Maricia zajęli: Pepín, Antonio Marin. Na dziewięć minut przed zakończeniem starcia kartkę obejrzał Daniel Cappelletti z LR Vicenza Virtus. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Matteo Bruscagin
49′ Giuseppe Bellusci
Nicola Pasini
41′ Gabriel Alejandro Paletta
Daniel Cappelletti81′
Carlos Augusto Zopalato Neves
Pietro Beruatto83′
Davide Frattesi
Jacopo Da Riva3′ 77′
70′ Andrea D'Errico
Simone Guerra59′
71′ Kevin-Prince Boateng
Antonio Cinelli
45′ 54′ Marco Ezio Fossati
Nicola Dalmonte  57′ 83′
 18′ 85′ Mirko Marić
Jari Vandeputte59′
54′ Andrea Barberis
Loris Zonta77′
70′ Antonino Barillà
Stefano Giacomelli
Andrea Colpani
Lamin Jallow83′
71′ José Ndong Machín Dicombo
Alessandro Marotta
85′ Antonio Marin
Riccardo Meggiorini59′

Arbiter ukarał żółtymi kartkami trzech piłkarzy gospodarzy. Pokazał im dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej połowie meczu. Zawodnicy LR Vicenza Virtus otrzymali dwie żółte kartki w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Jedenastka gospodarzy w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół LR Vicenza Virtus w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.