SPAL 2013 - Calcio Como 1-1 (0-1). Liga włoska - 9. kolejka Serie B

W meczu 9. kolejki włoskiej Serie B, który rozegrany został 24 października, drużyna Spal zremisowała z Calcio Como 1-1 (0-1). Mecz na Stadio Paolo Mazza w Ferrarej obejrzało 4 915 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Patryka Pedę występującego w Spal.

9. kolejka Włochy - Serie B
2021-10-24 20:30 | Stadion: Stadio Paolo Mazza | Widzów: 4915 | Arbiter: Eugenio Abbattista
SPAL 2013
Calcio Como
1
1
L. Vignali 76' (samob.)
E. Gliozzi 2'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Calcio Como w drugiej minucie spotkania, gdy Ettore Gliozzi zdobył pierwszą bramkę.

W 34. minucie sędzia pokazał kartkę Alessandrowi Bellemowi z Calcio Como. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Calcio Como.

W 54. minucie kartką został ukarany Luca Vignali, zawodnik Calcio Como. W 60. minucie Emmanuel Latte zastąpił Federica Melchiorriego.

W 76. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Calcio Como Luca Vignali. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Calcio Como: Filippowi Scaglii w 78. i Elvisowi Kabashiemu w 80. minucie.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Andrea Cagnano
77′ Salvatore Esposito
Tommaso Arrigoni
77′ Demba Seck
Alessio Iovine
60′ Emmanuel Delan Junior Latte Lath
Alessandro Bellemo34′
Federico Viviani
Moutir Chajia64′
Marco Mancosu
Antonino La Gumina70′
87′ Lorenzo Colombo
Matteo Solini
77′ Giovanni Crociata
Dario Toninelli
87′ Luca Mora
Edoardo Bovolon
Kevin Piscopo
Elvis Kabashi70′ 80′
Franco Zuculini
Vittorio Parigini64′
77′ Ludovico D'Orazio
Zito André Sebastião Luvumbo
Mikael Egill Ellertsson
Alberto Cerri70′
60′ Federico Melchiorri
Alessandro Gabrielloni

Przewaga drużyny Spal w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespołowi nie udało się wygrać meczu.

Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Calcio Como pokazał cztery żółte.

Drużyna Spal w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.