Puchar Włoch: US Adriese - AC Feralpi Salo 0-1 (0-0)

4 sierpnia na Stadio Lino Turina w Salò odbył się mecz rozgrywek o Puchar Włoch pomiędzy drużynami US Adriese a AC Feralpi. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem AC Feralpi 1-0, które wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 600 widzów.

Włochy - Puchar Włoch
2019-08-04 17:30 | Stadion: Stadio Lino Turina | Widzów: 600 | Arbiter: G. Repace
US Adriese
AC Feralpi Salo
0
1
F. Scarsella 53'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna AC Feralpi zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki US Adriese była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 46. minucie sędzia ukarał kartką Simone Pescego, zawodnika gości.

Jedyną bramkę meczu dla AC Feralpi zdobył Fabio Scarsella w 53. minucie. W 54. minucie kartkę dostał Emanuele Busetto z zespołu gospodarzy.

W 58. minucie Davide Boscolo został zmieniony przez Raffaele Scarpara. W 77. minucie sędzia wręczył kartkę Paolowi Beltramemu z US Adriese. Niedługo później trener US Adriese postanowił wzmocnić linię pomocy i w 88. minucie zastąpił zmęczonego Paola Beltramego. Na boisko wszedł Emanuele Novembre, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Victor De Lucia
58′ Davide Boscolo Berto
Giorgio Altare
Luca Mantovani
Sergio Contessa
Gianluca Meneghello
Alessandro Eleuteri
77′ 88′ Paolo Beltrame
Elia Legati
54′ Emanuele Busetto
Nicolas Giani
58′ Raffaele Scarparo
Denis Hergheligiu
88′ Emanuele Novembre