Puchar Włoch: US Adriese - AC Feralpi Salo 0-1 (0-0)

4 sierpnia na Stadio Lino Turina w Salò odbył się mecz rozgrywek o Puchar Włoch pomiędzy drużynami US Adriese a AC Feralpi. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem AC Feralpi 1-0, które wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 600 widzów.

4 sierpnia na Stadio Lino Turina w Salò odbył się mecz rozgrywek o Puchar Włoch pomiędzy drużynami US Adriese  a AC Feralpi. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem AC Feralpi 1-0, które wywalczyło awans. Na stadionie zasiadło 600 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Od pierwszych minut drużyna AC Feralpi zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki US Adriese była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 46. minucie sędzia ukarał kartką Simone Pescego, zawodnika gości.

Jedyną bramkę meczu dla AC Feralpi zdobył Fabio Scarsella w 53. minucie. W 54. minucie kartkę dostał Emanuele Busetto z zespołu gospodarzy.

W 58. minucie Davide Boscolo został zmieniony przez Raffaele Scarpara. W 77. minucie sędzia wręczył kartkę Paolowi Beltramemu z US Adriese. Niedługo później trener US Adriese postanowił wzmocnić linię pomocy i w 88. minucie zastąpił zmęczonego Paola Beltramego. Na boisko wszedł Emanuele Novembre, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

Piłkarze US Adriese obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast jedenastka AC Feralpi w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.