Reklama

Reklama

Puchar Włoch: FC Südtirol - US Città di Fasano 4-2 (1-0)

4 sierpnia na Stadio Marco Druso w Bolzano odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Włoch pomiędzy drużynami FC Südtirol a US-u Città di Fasano. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Südtirol 4-2, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 400 widzów.

4 sierpnia na Stadio Marco Druso w Bolzano odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Włoch pomiędzy drużynami FC Südtirol  a US-u Città di Fasano. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Südtirol 4-2, który wywalczył awans. Na stadionie stawiło się 400 widzów.

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi zespołami.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników FC Südtirol w dziewiątej minucie spotkania, gdy Tommaso Morosini zdobył pierwszą bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki FC Südtirol.

Drużyna gości ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka FC Südtirol, strzelając kolejnego gola. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Niccolò Romero.

W 55. minucie Tommaso Morosini został zastąpiony przez Mirka Petrellę. W tej samej minucie w zespole US-u Città di Fasano doszło do zmiany. Ivan Forbes wszedł za Germána Cochisa.

Reklama

Niedługo później Vincenzo Corvino wywołał eksplozję radości wśród kibiców US-u Città di Fasano, zdobywając bramkę w 63. minucie meczu. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce FC Südtirol doszło do zmiany. Emanuele Gatto wszedł za Daniele Casiraghiego.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 74. minucie wynik na 3-1 podwyższył Mario Ierardi.

Piłkarze gości szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 83. minucie bramkę kontaktową zdobył Vincenzo Corvino.

Na sześć minut przed zakończeniem pojedynku w drużynie FC Südtirol doszło do zmiany. Simone Mazzocchi wszedł za Niccola Romera. W 89. minucie sędzia przyznał kartkę Antoniowi Mangionemu z US-u Città di Fasano.

Jedenastka gospodarzy nie dała rywalom długo cieszyć się ze zdobytej bramki. W tej samej minucie nie dał szans obrony bramkarzowi Simone Mazzocchi.

W doliczonej trzeciej minucie meczu kartką został ukarany Vincenzo Corvino, zawodnik US-u Città di Fasano. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 4-2.

Sędzia nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom US-u Città di Fasano pokazał dwie żółte.

Jedni i drudzy wykorzystali wszystkie zmiany w drugiej połowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL