Pescara - Cremonese 0-2 w meczu 18. kolejki Serie B. Jaroszyński z samobójczym trafieniem

Polscy obrońcy na Półwyspie Apenińskim nie będą dobrze wspominać dzisiejszego dnia. W meczu Serie A samobójczego gola zdobył Kamil Glik, natomiast na drugim poziomie rozgrywkowym we Włoszech, piłkę do własnej bramki skierował również Paweł Jaroszyński, a Pescara przegrała z Cremonese 0-2.

Paweł Jaroszyński jest jednym z kluczowych graczy drugoligowej Pescary. W tym sezonie zaliczył 14 na 18 możliwych występów i w starciu przeciwko Cittadelli popisał się nawet asystą.

Defensor nie będzie jednak dobrze wspomniał dzisiejszego meczu z Cremonese. Nie dość, że jego drużyna przegrała 0-2, to polski zawodnik pechową interwencją umieścił piłkę we własnej bramce.

Do sytuacji doszło w 66. minucie starcia po dośrodkowaniu Nadira Zortei. Był to drugi gol dla gości, a pierwszego kilka minut wcześniej zdobył Daniel Ciofani.

Pescara znajduje się obecnie na 17. miejscu i widmo strefy spadkowej jest coraz bliższe. Będąca na 18. lokacie Reggiana traci do popularnych "Delfinów" tylko jeden punkt.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

PA

18. kolejka Włochy - Serie B
2021-01-17 15:00 | Stadion: Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia | Arbiter: Federico La Penna
Nadir Zortea
66′ (samob.) 67′ Paweł Kamil Jaroszyński
Matteo Bianchetti
Mirko Valdifiori
Luca Ravanelli
74′ Massimiliano Busellato
Emanuele Valeri
Stephane Richi Omeonga
Paolo Bartolomei88′
65′ Fabio Maistro
Luca Valzania
64′ Edoardo Masciangelo
Michele Castagnetti
Ledian Memushaj
Marco Pinato56′
58′ Cristian Galano
Luca Strizzolo46′
Damir Ceter Valencia
Žan Celar74′
Fabrizio Alastra
Enrico Alfonso
64′ Luca Crecco
Matteo Ghisolfi
65′ Leandro Fernandes Da Cunha
Stefano Girelli
74′ José Ndong Machín Dicombo