Liga włoska - Serie C: US Pianese ASD - US Pergolettese 1932 0-0

27 czerwca na Stadio Olimpico Carlo Zecchini w Grosseto odbyło się spotkanie rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami US Pianese i Pergolettese 1932. Mecz zakończył się remisem 0-0.

Włochy - Serie C
2020-06-27 17:30 | Stadion: Stadio Olimpico Carlo Zecchini | Arbiter: M. Di Cairano
US Pianese ASD
US Pergolettese 1932
0
0

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener US Pianese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Damiano Rinaldini, a murawę opuścił Giuseppe Montaperto. W 63. minucie Daniele Pedrelli został zastąpiony przez Davide Seminarę.

W tej samej minucie w drużynie US Pianese doszło do zmiany. Matteo Figoli wszedł za Paola Regolego. A kibice Pergolettese 1932 nie mogli już doczekać się wprowadzenia Nicolę Cicconego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Stefano Franchi. W 88. minucie czerwoną kartkę obejrzał Emilio Dierna, tym samym zespół gospodarzy musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry w drużynie US Pianese doszło do zmiany. Stefano Cason wszedł za Emmanuela Latte'a.

Simone Ghidotti
88′ Emilio Dierna
Aboubakar Bakayoko
Francesco Gagliardi
Matteo Brero
63′ Daniele Pedrelli
Matteo Lucenti
Giovanni Catanese
Luca Villa
Hamza El Kaouakibi
Cristian Agnelli82′
46′ Giuseppe Montaperto
Edoardo Duca82′
63′ Paolo Regoli
Michel Panatti70′
Luca Simeoni
Alessio Canessa
90′ Emmanuel Latte Lath
Stefano Franchi65′
76′ Paul Akpan Udoh
Mattia Morello65′
Andrea Fontana
Thomas Romboli
Lorenzo Sarini
Abdouramane Mohamed Coly
90′ Stefano Cason
Alessio Girgi
Lorenzo Polvani
Luca Mosti
63′ Davide Seminara
Giovanni Stefano Sbrissa
63′ Matteo Figoli
Nicola Ciccone65′
46′ Damiano Rinaldini
Lorenzo Faini65′
Antonio Romano
Giancarlo Malcore
76′ Carlo Manicone
Pio Francesco Russo

Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy cztery żółte.

Oba zespoły wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.

To był dopiero pierwszy mecz w tej rundzie rozgrywek. Obie drużyny spotkają się w rewanżu, który odbędzie się 30 czerwca w Piacenzy. Przebieg pierwszego meczu sugeruje, że w rewanżu może dojść do dogrywki, a nawet rzutów karnych.