Liga włoska - Serie C: Unicusano Ternana Calcio - US Avellino 1912 0-0

1 lipca na Stadio Libero Liberati w Terniem odbył się mecz rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Ternana Calcio a US Avellino. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem US Avellino 0-0, który wywalczył awans.

Włochy - Serie C
2020-07-01 20:30 | Stadion: Stadio Libero Liberati | Arbiter: F. Meraviglia
Unicusano Ternana Calcio
US Avellino 1912
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 21 spotkań jedenastka US Avellino wygrała dziewięć razy i zanotowała sześć porażek oraz sześć remisów.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę drużyna US Avellino wyszła w zmienionym składzie, za Nicolasa Izzilla wszedł Matteo Rossetti. Na drugą połowę jedenastka US Avellino wyszła w zmienionym składzie, za Vincenza Garofala, Francesca Bertola weszli Alessandro Di Paolantonio, Agostino Rizzo.

A kibice Ternana Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Filippa Damiana. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Fabrizio Paghera. Trener US Avellino postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 67. minucie na plac gry wszedł Daniele Ferretti, a murawę opuścił Simone De Marco. W tej samej minucie za Diego Albadora wszedł Demiro Pozzebon.

Vedran Celjak
89′ Carlo Mammarella
Julián Illanes Minucci
89′ Marino Defendi
Giuliano Laezza
63′ Fabrizio Paghera
Claudiu Micovschi
72′ Anthony Partipilo
Diego Albadoro67′
Richard Gabriel Marcone
Sabino Pellecchia
Andrea Tozzo
Santiago Eduardo Morero
89′ Alessandro Celli
Daniele Ferretti67′
63′ Filippo Damian
Luca Palmisano
89′ Federico Furlan
Agostino Rizzo46′
72′ Guido Marilungo
Matteo Rossetti46′
Giuseppe Torromino
Luis María Alfageme
Daniele Vantaggiato
Demiro Pozzebon67′

Zawodnicy gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast zespół US Avellino w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.