Liga włoska - Serie C: Reggio Audace FC - SSD Potenza Calcio 0-0

13 lipca na MAPEI Stadium - Città del Tricolore w Reggio nell'Emilii odbyło się starcie rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AC Reggiana a Potenza Calcio. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Potenza Calcio 0-0, który wywalczył awans.

Włochy - Serie C
2020-07-13 20:45 | Stadion: MAPEI Stadium - Città del Tricolore | Arbiter: M. Marcenaro
AC Reggiana 1919
SSD Potenza Calcio
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę zespół Potenza Calcio rozpoczął w zmienionym składzie, za Maria Coppolę wszedł Sonny D'Angelo. W 55. minucie w jedenastce AC Reggiana doszło do zmiany. Igor Radrezza wszedł za Matteo Serrottiego.

W tej samej minucie Stefano Scappini został zmieniony przez Lucę Zampara. Po chwili trener AC Reggiana postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 63. minucie na plac gry wszedł Gabriel Lunetta, a murawę opuścił Alessandro Favalli. Po chwili trener Potenza Calcio postanowił bronić wyniku. W 70. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Giuseppe Coccię wszedł Orlando Viteritti, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Potenza Calcio utrzymać remis.

Między 70. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Potenza Calcio: Francesco Dettori, Emerson, Manuel Ricci, na ich miejsce weszli: Luigi Silvestri, Jacopo Murano, Sebastiano Longo. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Augustusa Kargba, Fausta Rossiego zajęli: Mattia Marchi, Lorenzo Staiti.

Antonio Giosa
63′ Alessandro Favalli
Giuseppe Coccia70′
89′ Fausto Rossi
Mario Coppola46′
55′ Matteo Serrotti
Francesco Dettori70′
Ivan Varone
Manuel Ricci86′
89′ Augustus Kargbo
Carlos França
55′ Stefano Scappini
Sonny D'Angelo46′
55′ Igor Radrezza
Federico Iacullo
89′ Lorenzo Staiti
Amil Gassama
Juan Manuel Valencia Aponzá
Sebastiano Longo86′
63′ Gabriel Lunetta
Jacopo Murano81′
89′ Mattia Marchi
Talla Souare
55′ Luca Zamparo
Giovanni Volpe

Piłkarze AC Reggiana obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Jedni i drudzy dokonali po pięć zmian w drugiej połowie.