Liga włoska - Serie C: Ravenna FC - Alma Juventus Fano 1906 0-1 (0-1)

30 czerwca na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie odbyło się starcie rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Revenna FC a Almy Juventus. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Almy Juventus 1-0. Ponieważ w pierwszym spotkaniu także wygrała ta drużyna 2-0, więc to ona wywalczyła awans.

Włochy - Serie C
2020-06-30 18:30 | Stadion: Stadio Comunale Bruno Benelli | Arbiter: L. Zufferli
Ravenna FC
Alma Juventus Fano 1906
0
1
G. Carpani 35'

Jedyną bramkę meczu dla Almy Juventus zdobył Gianluca Carpani w 35. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Almy Juventus.

Drugą połowę jedenastka Revenna FC rozpoczęła w zmienionym składzie, za Alfonsa Selleriego wszedł Giuseppe Giovinco. Na drugą połowę zespół Almy Juventus wyszedł w zmienionym składzie, za Mhanda Carte'a, Niccola Tofanariego weszli Valerio Zigrossi, Riccardo Cargnelutti.

Trener Almy Juventus postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 54. minucie na plac gry wszedł Edoardo Tassi, a murawę opuścił Enrico Baldini. W 56. minucie Filippo Lora zastąpił Lorenza Gaviolego. W tej samej minucie Michael D'Eramo został zmieniony przez Shakę Mawuli, a za Williama Jidayiego wszedł na boisko Matteo Ronchi, co miało wzmocnić drużynę Revenna FC. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreę De Vito na Ismailę Diopa.

Trener Revenna FC wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Simone Raffiniego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 19 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Cristian Cauz. W 83. minucie w zespole Almy Juventus doszło do zmiany. Roberto Marino wszedł za Gianlucę Carpaniego. W drugiej połowie nie padły gole.

Andrea De Vito61′
71′ Cristian Cauz
Pasquale Di Sabatino
Eyob Zambataro
Riccardo Gatti
71′ William Jidayi
Niccolò Tofanari46′
56′ Filippo Lora
Stefano Amadio
Salvatore Papa
Enrico Baldini54′
46′ Alfonso Selleri
Gianluca Carpani  35′ 83′
56′ Michael D'Eramo
Benjamin Boccioletti
71′ Matteo Ronchi
Riccardo Cargnelutti46′
Marco Fiorani
Ismaila Diop61′
56′ Lorenzo Gavioli
Valerio Zigrossi46′
56′ Shaka Mawuli
Roberto Marino83′
Vincenzo Mustacciolo
Simone Paolini
Giacomo Nigretti
Giuseppe Sapone
46′ Giuseppe Giovinco