Liga włoska - Serie C: Novara Calcio - UC AlbinoLeffe 0-0

30 czerwca na Stadio Comunale Silvio Piola odbył się pojedynek rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Novary Calcio a UC AlbionoLeffe. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem UC AlbionoLeffe 0-0, który wywalczył awans.

Włochy - Serie C
2020-06-30 20:30 | Stadion: Stadio Comunale Silvio Piola | Arbiter: D. Rutella
Novara Calcio
UC AlbinoLeffe
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Novary Calcio wygrał aż cztery razy, zremisował raz, a przegrał tylko dwa.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę jedenastka UC AlbionoLeffe wyszła w zmienionym składzie, za Ruggera Rivę wszedł Luca Ruffini. W 55. minucie za Pabla Gonzáleza wszedł Andrea Cisco.

W 62. minucie w zespole UC AlbionoLeffe doszło do zmiany. Mario Ravasio wszedł za Marca Nichettiego. A kibice Novary Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Diego Peraltę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Giammario Piscitella.

Gaël Genevier
80′ Filippo Nardi
Juri Gonzi
66′ Giammario Piscitella
Marco Emilio Nichetti62′
80′ Mattia Bortolussi
Luca Petrungaro80′
55′ Pablo Andrés González
Davide Cortinovis
80′ Riccardo Collodel
Christian Calì80′
Vittorio Pagani
Marco Piccoli
Roberto Strechie
Alessandro Quaini
55′ Andrea Cisco
Luca Ruffini46′
66′ Diego Peralta
Omar Sokhna
Alessio Pinotti
Lorenzo Berbenni
80′ Lorenzo Pinzauti
Alessandro Galeandro
Marco Zunno
Mario Ravasio62′

Piłkarze obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Jedenastka Novary Calcio w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.