Liga włoska - Serie C: Catanzaro Calcio 2011 - Teramo Calcio 0-0

30 czerwca na Stadio Nicola Ceravolo odbyło się starcie rozgrywek włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Catanzaro 2011 a Teramo Calcio. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem Teramo Calcio 0-0, który wywalczyło awans. Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Lewandowskiego występującego w Teramo Calcio.

Włochy - Serie C
2020-06-30 20:30 | Stadion: Stadio Nicola Ceravolo | Arbiter: D. De Santis
Catanzaro Calcio 2011
Teramo Calcio
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Catanzaro 2011 wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Catanzaro 2011 postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 66. minucie zastąpił zmęczonego Matteo Di Piazzę. Na boisko wszedł Giacomo Tulli, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. Po chwili trener Teramo Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 73. minucie na plac gry wszedł Simone Minelli, a murawę opuścił Domenico Mungo.

W tej samej minucie w drużynie Teramo Calcio doszło do zmiany. Daniel Birligea wszedł za Marca Soprana. W 77. minucie Carlo Ilari zastąpił Federica Viera. W 78. minucie Mamadou Kanoute został zmieniony przez Lorenza Di Livio, co miało wzmocnić zespół Catanzaro 2011. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Filippa Floria na Alberta Tentardiniego oraz Simone Santora na Riccarda Cappę.

Na pięć minut przed zakończeniem meczu czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Matteo Piacentini, osłabiając drużynę gości. W 86. minucie w zespole Catanzaro 2011 doszło do zmiany. Francesco Urso wszedł za Francesca Corapiego. W doliczonej siódmej minucie spotkania za czerwoną kartkę zszedł z boiska Riccardo Cappa osłabiając tym samym drużynę Teramo Calcio.

Francesco Bombagi
86′ Francesco Corapi
Carlo Ilari77′
Carlo De Risio
Domenico Mungo73′
78′ Mamadou Yaye Kanoute
Simone Santoro81′
66′ Matteo Di Piazza
Andrea Capraro
86′ Francesco Urso
Simone Minelli73′
Brian Bayeye
Federico Viero77′
78′ Lorenzo Di Livio
Daniel Birligea73′
66′ Giacomo Tulli
Luigi Samele

Piłkarze gości otrzymali w meczu dwie żółte kartki i dwie czerwone, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Teramo Calcio w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.