Liga włoska - 4. kolejka Serie B: AC Chievo Werona - Brescia Calcio 1-0 (1-0)

20 października na Stadio Marc'Antonio Bentegodi w Weronie odbyło się starcie 4. kolejki włoskiej Serie B pomiędzy drużynami Chievo Werona i Brescia Calcio. Mecz zakończył się zwycięstwem Chievo Werona 1-0. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Łabojkę występującego w Brescia Calcio.

4. kolejka Włochy - Serie B
2020-10-20 21:00 | Stadion: Stadio Marc'Antonio Bentegodi | Arbiter: Valerio Marini
AC Chievo Werona
Brescia Calcio
1
0
L. Garritano 35'

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Chievo Werona w 35. minucie spotkania, gdy Luca Garritano strzelił pierwszego gola.

W 44. minucie kartką został ukarany Stefano Sabelli, zawodnik Brescia Calcio. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Chievo Werona.

W 58. minucie Jaromír Zmrhal został zmieniony przez Simona Skrabba. Chwilę później trener Brescia Calcio postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię pomocy i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Emanuele Ndoja. Na boisko wszedł Jakub Łabojko, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska.

W 76. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Manuela De Lucę z Chievo Werona, a w 84. minucie Andreę Papettiego z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Andrea Papetti84′
64′ Guillaume Gigliotti
Massimiliano Mangraviti
Francesco Renzetti
Bruno Martella
67′ Amato Ciciretti
Daniele Dessena
Luca Palmiero
Nikolas Szpalek78′
 35′ 90′ Luca Garritano
Jaromír Zmrhal58′
Mattia Viviani
Emanuele Ndoj63′
Michael Fabbro
Tom van de Looi
67′ Filip Đorđević
Dimitri Bisoli
64′ Michele Rigione
Jakub Jan Łabojko63′
Sahr Jonathan Morsay
Simon Ivar Alexander Skrabb58′
90′ Emanuele Zuelli
Alfredo Donnarumma78′
67′ Luigi Canotto

67′ 76′ Manuel De Luca

Sergej Grubac

Manuel Pucciarelli

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze Chievo Werona dostali w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół Chievo Werona w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.