Liga włoska - 38. kolejka Lega Pro 1: Teramo Calcio - Unicusano Ternana Calcio 0-0

5 maja na Stadio Gaetano Bonolis odbył się pojedynek 38. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Teramo Calcio i Ternana Calcio. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 1 386 widzów.

38. kolejka Włochy - Serie C
2019-05-05 15:00 | Stadion: Stadio Gaetano Bonolis | Widzów: 1386 | Arbiter: S. Lorenzin
Teramo Calcio
Unicusano Ternana Calcio
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Ternana Calcio wygrała dwa razy, a przegrała tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 50. minucie Nebil Caidi został zmieniony przez Matteo Piacentiniego. Kibice Teramo Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Giacoma Zeccę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 15 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Riccardo Cappa.

Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w drużynie Ternana Calcio doszło do zmiany. Marino Defendi wszedł za Federica Girauda. W tej samej minucie trener Ternana Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera i na plac gry wszedł Alfredo Bifulco, a murawę opuścił Federico Furlan. W 80. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Daniele Vantaggiato, Kingsley Boateng, a na ich miejsce weszli Francesco Nicastro, Guido Marilungo.

Dario Bergamelli
50′ Nebil Caidi
Federico Furlan60′
56′ Riccardo Cappa
Federico Mazzarani
50′ Matteo Piacentini
Kingsley Boateng80′
56′ Giacomo Zecca
Marco Frediani

Rigoberto Manuel Rivas Vindel

Daniele Vantaggiato80′

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom gospodarzy, natomiast zawodnikom Ternana Calcio przyznał cztery.

Zespół Teramo Calcio w drugiej połowie dokonał dwóch zmian.

Natomiast drużyna gości w drugiej połowie dokonała czterech zmian.