Liga włoska - 37. kolejka Lega Pro 1: Vis Pesaro - AC Rimini 0-0

W meczu 37. kolejki włoskiej Lega Pro 1, który rozegrany został 28 kwietnia, zespół Visa zremisował z Rimini FC 0-0. Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesaro obejrzało 2 509 widzów.

37. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-28 18:30 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 2509 | Arbiter: M. Marcenaro
Vis Pesaro
AC Rimini
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Rimini FC wygrała aż trzy razy, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Kibice Visa nie mogli już doczekać się wprowadzenia Riccarda Gaiolę. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Flavio Lazzari. W 64. minucie w drużynie Rimini FC doszło do zmiany. Modou Badjie wszedł za Guida Variolę.

Trener Rimini FC postanowił zagrać agresywniej. W tej samej minucie zmienił pomocnika Roberta Candidę i na pole gry wprowadził napastnika Michele Volpego, który w bieżącym sezonie ma na koncie siedem bramek. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 71. minucie Davide Voltan został zastąpiony przez Marca Guidonego.

Valerio Nava84′
77′ Álex Pastor Carayol
Andrea Venturini
77′ Federico Testoni
Roberto Candido64′
77′ Stefano Botta
Abdoul Guiebre
62′ Flavio Lazzari
Andrea Montanari
Emiliano Olcese
Antonio Palma
Andrea Petrucci
Guido Variola64′
71′ Davide Voltan
Gianmarco Piccioni
Andrea Bianchini
Mirco De Angelis
Cristian Hadziosmanovic
Giacomo Nava
77′ Simone Rizzato
Sedric Kalombo
77′ Gabriele Rocchi
Alex Buonaventura
62′ Riccardo Gaiola
Luigi Palumbo
77′ Andrea Tessiore
Sasa Cicarevic
71′ Marco Guidone
Michele Volpe64′
Žan Medved

Zawodnicy Visa otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy cztery.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie dokonała pięciu zmian.

Natomiast zespół Rimini FC w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Rimini FC będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie AC Renate. Tego samego dnia AS Giana Erminio będzie przeciwnikiem zespołu Visa w meczu, który odbędzie się w Gorgonzoli.