Liga włoska - 37. kolejka Lega Pro 1: Arzachena Costa - Pistoiese 1921 0-0

W meczu 37. kolejki włoskiej Lega Pro 1, który rozegrany został 27 kwietnia, drużyna Arzachena Costa zremisowała z Pistoiese 1921 0-0. Mecz na Stadio Biagio Pirina obejrzało 360 widzów.

37. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-27 16:30 | Stadion: Stadio Biagio Pirina | Widzów: 360 | Arbiter: F. Cosso
Polisportiva Arzachena
US Pistoiese 1921
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Pistoiese 1921 wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 68. minucie Alessandro Gatto zastąpił Giuseppe Nuvolego. W tej samej minucie w jedenastce Arzachena Costa doszło do zmiany. Antonio Loi wszedł za Mela Taufera.

Po chwili trener Pistoiese 1921 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 74. minucie na plac gry wszedł Davide Petermann, a murawę opuścił Gregorio Luperini. A trener Arzachena Costa wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Danila Ruzzittu. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 15 razy i ma na koncie trzy zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Giacomo Cecconi. W 90. minucie boisko opuścili zawodnicy gości: Andrea Aiassa, Alessio Sallustio, a na ich miejsce weszli Andrea Cagnano, Alessandro Piu.

Alberto Picchi84′
68′ Mel Taufer
Paolo Regoli
84′ Giacomo Cecconi
Antonino Tartaglione
68′ Alessandro Gatto
Andrea Aiassa90′
68′ Giuseppe Nuvoli
Alessio Sallustio90′
68′ Antonio Loi

Valerio Lolli

Camillo Diego Menichelli

84′ Danilo Ruzzittu

Piłkarze Arzachena Costa dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.

Natomiast drużyna Pistoiese 1921 w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.

4 maja jedenastka Pistoiese 1921 zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Unione Sportiva Arezzo. Tego samego dnia ASDC Gozzano będzie rywalem drużyny Arzachena Costa w meczu, który odbędzie się w Vercelliem.