Reklama

Reklama

Liga włoska - 36. kolejka Lega Pro 1: Teramo Calcio - Vis Pesaro 2-1 (0-0)

W starciu 36. kolejki włoskiej Lega Pro 1, które rozegrane zostało 20 kwietnia, drużyna Teramo Calcio wygrała z Visem 2-1 (0-0). Mecz na Stadio Gaetano Bonolis obejrzało 1 355 widzów.

W  starciu 36. kolejki włoskiej Lega Pro 1, które rozegrane zostało 20 kwietnia, drużyna Teramo Calcio wygrała  z Visem  2-1 (0-0). Mecz na Stadio Gaetano Bonolis obejrzało 1 355 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć pojedynków drużyna Visa wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Visa w 53. minucie spotkania, gdy Andrea Petrucci strzelił z karnego pierwszego gola.

Piłkarze gospodarzy nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Saveriano Infantino. Zawodnik ten strzela jak na zawołanie. To już jego dziewiąte trafienie w sezonie.

Reklama

Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w zespole Visa doszło do zmiany. Federico Testoni wszedł za Simone Rizzata.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Teramo Calcio przyniosły efekt bramkowy. W 71. minucie wynik ustalił Cristian Ventola.

W 72. minucie Lorenzo De Grazia został zastąpiony przez Gennara Armena. A kibice Visa nie mogli już doczekać się wprowadzenia Flavia Lazzariego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy osiem razy i ma na koncie sześć zdobytych bramek. Murawę musiał opuścić Ivan Buonocunto. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania w jedenastce Visa doszło do zmiany. Davide Voltan wszedł za Andreę Tessiore'a.

Chwilę później trener Teramo Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 76. minucie na plac gry wszedł Giacomo Zecca, a murawę opuścił Claudio Sparacello. W 88. minucie w zespole Teramo Calcio doszło do zmiany. Emanuele Spinozzi wszedł za Mirca Spighiego. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Piłkarze Teramo Calcio obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie drużyny wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.

28 kwietnia jedenastka Visa rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie AC Rimini. Tego samego dnia US Triestina Calcio będzie przeciwnikiem zespołu Teramo Calcio w meczu, który odbędzie się w Trieście.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL