Reklama

Reklama

Liga włoska - 36. kolejka Lega Pro 1: Ravenna FC - LR Vicenza Virtus 0-0

20 kwietnia na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie odbył się pojedynek 36. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Revenna FC i Vicenzy Calcio. Mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 1 672 widzów.

20 kwietnia  na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie odbył się pojedynek  36. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami Revenna FC  i Vicenzy Calcio. Mecz zakończył się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 1 672 widzów.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem starć jedenastka Vicenzy Calcio wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę drużyna Vicenzy Calcio rozpoczęła w zmienionym składzie, za Nicolę Pasiniego wszedł Andrea Mantovani. Na murawie, jak to często zdarzało się Revenna FC w tym sezonie, pojawił się Stefano Pellizzari, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Youssefa Maleha.

Reklama

W 56. minucie w jedenastce Vicenzy Calcio doszło do zmiany. Marco Martin wszedł za Filippa Stevanina. W tej samej minucie Andrea Bovo został zastąpiony przez Alberta Tronca. W tej samej minucie w zespole Revenna FC doszło do zmiany. Simone Raffini wszedł za Francesca Galuppiniego.

A kibice Vicenzy Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Leonarda Zarpellona. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 15 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Alessio Curcio.

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Vicenzy Calcio wręczył jedną.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy w drugiej połowie.

28 kwietnia jedenastka Vicenzy Calcio zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Alma Juventus Fano 1906. Tego samego dnia Unicusano Ternana Calcio będzie rywalem zespołu Revenna FC w meczu, który odbędzie się w Terniem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL