Reklama

Reklama

Liga włoska - 36. kolejka Lega Pro 1: AC Feralpi Salo - US Triestina Calcio 0-2 (0-2)

20 kwietnia na Stadio Lino Turina w Salò odbyło się starcie 36. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami AC Feralpi i US Triestina. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem US Triestina 2-0. Na stadionie stawiło się 1 281 widzów.

20 kwietnia  na Stadio Lino Turina w Salò odbyło się starcie  36. kolejki włoskiej Lega Pro 1 pomiędzy drużynami AC Feralpi  i US Triestina. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem US Triestina 2-0. Na stadionie stawiło się 1 281 widzów.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć pojedynków jedenastka AC Feralpi wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Wysiłki podejmowane przez drużynę US Triestina w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Tommaso Coletti.

Jedenastka AC Feralpi ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gości, zdobywając kolejną bramkę. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy wynik na 0-2 podwyższył Davis Mensah. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szóste trafienie w sezonie.

Reklama

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2.

Drugą połowę drużyna AC Feralpi rozpoczęła w zmienionym składzie, za Davide Mordiniego wszedł Sergio Contessa. Trener AC Feralpi postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Mattia Marchi, a murawę opuścił Pasquale Maiorino.

W 61. minucie Luca Magnino został zastąpiony przez Paola Marchiego. A kibice US Triestina nie mogli już doczekać się wprowadzenia Davide Baritiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 20 razy. Murawę musiał opuścić Marco Beccaro. Od 62 minuty boisko opuścili piłkarze US Triestina: Andrea Procaccio, Demetrio Steffè, Davis Mensah, Pablo Granoche, na ich miejsce weszli: Rocco Costantino, Federico Maracchi, Mirko Petrella, Luca Pizzul. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Andrei Ferrettiego, Luki Guidetti zajęli: Mattia Tirelli, Fabio Scarsella.

Zawodnicy obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Jedni i drudzy wymienili po pięciu graczy w drugiej połowie.

28 kwietnia zespół US Triestina zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie Teramo Calcio. Tego samego dnia AC Renate będzie rywalem jedenastki AC Feralpi w meczu, który odbędzie się w Medzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL