Liga włoska - 35. kolejka Lega Pro 1: Virtus Francavilla - Calcio Catania 1-0 (0-0)

W meczu 35. kolejki włoskiej Lega Pro 1, który rozegrany został 14 kwietnia, zespół Virtusu Francavilla wygrał z Catanią 1-0 (0-0). Mecz na Stadio Franco Fanuzzi w Brindisi obejrzało 969 widzów.

35. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-14 16:30 | Stadion: Stadio Franco Fanuzzi | Widzów: 969 | Arbiter: M. Marcenaro
Virtus Francavilla
Calcio Catania
1
0
M. Sarao 90'

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć pojedynków zespół Virtusu Francavilla wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż cztery razy. Żadne spotkanie nie zakończyło się remisem.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie za Davisa Curiale'a wszedł Matteo Di Piazza. Trzeba było trochę poczekać, aby trener Virtusu Francavilla postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 87. minucie na plac gry wszedł Federico Mastropietro, a murawę opuścił Denny Gigliotti.

Dopiero pod koniec meczu Manuel Sarao wywołał eksplozję radości wśród kibiców Virtusu Francavilla, strzelając gola w piątej minucie doliczonego czasu meczu starcia. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego jedenaste trafienie w sezonie.

Rosario Bucolo
87′ Denny Gigliotti
Cristian Llama75′
Federico Zenuni
Francesco Lodi
Anthony Partipilo
Fran Brodić66′
 90′ Manuel Sarao
Giuseppe Carriero
87′ Federico Mastropietro