Liga włoska - 35. kolejka Lega Pro 1: FC Rieti - Rende Calcio 1968 1-1 (1-1)

W starciu 35. kolejki włoskiej Lega Pro 1, które rozegrane zostało 14 kwietnia, zespół FC Rieti zremisował z SS Rende 1-1 (1-1). Mecz na Stadio Centro d'Italia - Manlio Scopigno obejrzało 606 widzów.

35. kolejka Włochy - Serie C
2019-04-14 14:30 | Stadion: Stadio Centro d'Italia - Manlio Scopigno | Widzów: 606 | Arbiter: M. Di Cairano
FC Rieti
Rende Calcio 1968
1
1
M. Brumat 43'
Gigli 6' (samob.)

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny SS Rende.

W szóstej minucie do własnej bramki trafił zawodnik FC Rieti Nicolo Gigli.

Piłkarze gospodarzy odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 43. minucie wynik ustalił Matteo Brumat.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Trener FC Rieti postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Vincenzo Garofalo, a murawę opuścił Alessandro Marchi. W 61. minucie za Fabia Maistra wszedł Iacopo Cernigoi.

A kibice SS Rende nie mogli już doczekać się wprowadzenia Pasquale Giannottiego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 11 razy i ma na koncie jedną zdobytą bramkę. Murawę musiał opuścić Orlando Viteritti. Na dziewięć minut przed zakończeniem spotkania w drużynie SS Rende doszło do zmiany. Daniele Cipolla wszedł za Theophilusa Awuę. W drugiej połowie nie padły bramki.

Davide Borsellini
 43′ Matteo Brumat
Gabriele Germinio
Andrea De Vito
Rosario Maddaloni
Filippo Delli Carri
Roberto Sabato
6′ (samob.) Nicolo Gigli
Orlando Viteritti81′
Simone Mattia
Theophilus Awua81′
Gianluca Carpani
Domenico Franco
61′ Fabio Maistro
Riccardo Rossini
46′ Alessandro Marchi
Gustavo Emanuel Actis Goretta
75′ Cedric Gondo
Giuseppe Borello
66′ Vincenzo Tommasone
Pasquale Giannotti81′
46′ Vincenzo Garofalo
Mohamed Laaribi
Antonio Grillo
Alessio Leveque
66′ Giuseppe Palma

61′ Iacopo Cernigoi

75′ Sebastiano Svidercoschi

Zawodnicy FC Rieti obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy dwie.

Zespół FC Rieti w drugiej połowie wymienił czterech graczy.

Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie dokonała dwóch zmian.

Już w najbliższą sobotę drużyna SS Rende będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie ASD Trapani Calcio. Tego samego dnia AS Bisceglie 1913 Don Uva APD będzie gościć jedenastkę FC Rieti.