Liga włoska - 29. kolejka Serie C: SS Rende - Viterbese Castrense 0-0

W starciu 29. kolejki włoskiej Serie C, które rozegrane zostało 1 marca, drużyna SS Rende zremisowała z Viterbese Castrense 0-0. Mecz na Stadio Comunale Marco Lorenzon obejrzało 70 widzów.

29. kolejka Włochy - Serie C
2020-03-01 15:00 | Stadion: Stadio Comunale Marco Lorenzon | Widzów: 70 | Arbiter: M. Gariglio
Rende Calcio 1968
ADC Viterbese Castrense
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Viterbese Castrense wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

W 41. minucie Michele Volpe został zmieniony przez Cristiana Bunina. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół Viterbese Castrense wyszedł w zmienionym składzie, za Edoarda Bianchiego wszedł Salvatore Molinaro. Trener SS Rende postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 65. minucie na plac gry wszedł Francesco Vivacqua, a murawę opuścił Giuseppe Fornito.

W 66. minucie Daniel Bezziccheri został zmieniony przez Andreę De Falco, co miało wzmocnić jedenastkę Viterbese Castrense. Trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Alberta Libertazziego na Moussę Ndiaye w 81. minucie oraz Pasquale Giannottiego na Aleksejsa Saveljevsa w tej samej minucie. Na murawie, jak to często zdarzało się Viterbese Castrense w tym sezonie, pojawił się Mattia Zanoli, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 88. minucie Olivera Ursę.

Nicholas Bensaja
65′ Giuseppe Fornito
Andrea Errico
81′ Pasquale Giannotti
Oliver Urso88′
Emir Murati
Daniel Bezziccheri66′
Riccardo Rossini
Mamadou Tounkara
81′ Alberto Libertazzi
Cristian Bunino41′
81′ Moussa Ndiaye
Salvatore Molinaro46′
81′ Aleksejs Saveljevs

65′ Francesco Vivacqua

Arbiter przyznał cztery żółte kartki piłkarzom SS Rende, natomiast zawodnikom gości pokazał trzy.

Zespół SS Rende w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast jedenastka gości dokonała czterech zmian.

8 marca drużyna Viterbese Castrense będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie FC Rieti. Tego samego dnia ASD Sicula Leonzio będzie rywalem zespołu SS Rende w meczu, który odbędzie się w Lentiniem.