Liga włoska - 29. kolejka Serie C: Paganese Calcio 1926 - Teramo Calcio 0-0

W pojedynku 29. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 1 marca, drużyna Paganese 1926 zremisowała z Teramo Calcio 0-0. Mecz na Stadio Marcello Torre w Paganiem obejrzało 700 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Lewandowskiego występującego w Teramo Calcio.

29. kolejka Włochy - Serie C
2020-03-01 17:30 | Stadion: Stadio Marcello Torre | Widzów: 700 | Arbiter: C. Panettella
Paganese Calcio 1926
Teramo Calcio
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Teramo Calcio.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Teramo Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Domenica Munga. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Riccardo Cappa. W 54. minucie Fabrizio Bramati został zastąpiony przez Cristiana Caccettę.

Trener Paganese 1926 postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił pomocnika Angela Bonavolontę i na pole gry wprowadził napastnika Calila, który w bieżącym sezonie ma na koncie dwa gole. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego zespół wciąż miał problemy ze skutecznością. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę obejrzał Marco Schiavino, tym samym drużyna gospodarzy musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

Matteo Piacentini
90′ Marco Schiavino
Marco Soprano
63′ Angelo Bonavolontà
Alberto Tentardini74′
54′ Fabrizio Massimo Bramati
Andrea Arrigoni Marocco79′
85′ Danilo Gaeta
Filippo Florio74′
85′ Mariano Stendardo
Luca Iotti
54′ Cristian Caccetta
Daniel Birligea74′
63′ Caetano Prósperi Calil
Luigi Samele

Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną piłkarzom Paganese 1926, a zawodnikom gości przyznał jedną żółtą.

Zespół Paganese 1926 w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wymieniła czterech zawodników.

Już w najbliższą sobotę zespół Paganese 1926 będzie miał szansę na kolejne punkty grając w Vibo Valentii. Jego przeciwnikiem będzie US Vibonese Calcio. Natomiast 8 marca Virtus Francavilla zagra z drużyną Teramo Calcio na jej terenie.