Liga włoska - 27. kolejka Serie C: Juventus U-23 - US Pianese ASD 1-0 (1-0)

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 23 lutego, zespół Juventusu U23 wygrał z US Pianese 1-0 (1-0). Mecz na Stadio Giuseppe Moccagatta w Alessandrii obejrzało 100 widzów.

27. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-23 15:00 | Stadion: Stadio Giuseppe Moccagatta | Widzów: 100 | Arbiter: E. Feliciani
Juventus U-23
US Pianese ASD
1
0
M. Brunori 14'

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Juventusu U23.

Jedynego gola meczu strzelił Matteo Brunori dla drużyny Juventusu U23. Bramka padła w tej samej minucie. W 43. minucie Daniele Pedrelli zastąpił Davide Seminarę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Juventusu U23.

Drugą połowę zespół Juventusu U23 rozpoczął w zmienionym składzie, za Erasma Mulè'a wszedł Luca Coccolo. Trener Juventusu U23 postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Manolo Portanova, a murawę opuścił Ferdinando Del Sole.

A kibice US Pianese nie mogli już doczekać się wprowadzenia Damiana Rinaldiniego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 17 razy i ma na koncie cztery zdobyte bramki. Murawę musiał opuścić Giacomo Benedetti. W drugiej połowie nie padły bramki.

Daniele Pedrelli43′
46′ Erasmo Mulè
Gabriele Vavassori
90′ Simone Muratore
Giacomo Benedetti54′
Idrissa Touré
Gabriele Carannante
 14′ 71′ Matteo Brunori
Giovanni Catanese
46′ Ferdinando Del Sole
Luca Simeoni
Ettore Marchi
Emmanuel Latte Lath71′
80′ Luca Zanimacchia
Carlo Manicone
Filippo Dadone
Andrea Fontana
Timothy Nocchi
Lorenzo Sarini
46′ Luca Coccolo
Lorenzo Polvani
80′ Wesley David de Oliveira Andrade
Damiano Rinaldini54′
46′ Manolo Portanova

71′ Hamza Rafia

Alejandro José Marqués Méndez

90′ Marco Olivieri

Giacomo Vrioni

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Juventusu U23 w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół gości wykorzystał wszystkie zmiany.

Już w najbliższą środę jedenastka US Pianese rozegra kolejny mecz u siebie. Jej rywalem będzie Calcio Lecco 1912. Natomiast w czwartek FC Pro Vercelli Calcio zagra z drużyną Juventusu U23 na jej terenie.