Liga włoska - 27. kolejka Serie C: AS Gubbio 1910 - Reggio Audace FC 0-0

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 23 lutego, drużyna AS Gubbio zremisowała z AC Reggiana 0-0. Mecz na Stadio Pietro Barbetti obejrzało 1 045 widzów.

27. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-23 15:00 | Stadion: Stadio Pietro Barbetti | Widzów: 1045 | Arbiter: L. Carella
AS Gubbio 1910
AC Reggiana 1919
0
0

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 pojedynków zespół AC Reggiana wygrał pięć razy i tyle samo razy przegrywał. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 50. minucie Rafael Muñoz został zmieniony przez Gabriele Bovego. Na murawie, jak to często zdarzało się AC Reggiana w tym sezonie, pojawił się Matteo Zanini, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 58. minucie Nika Kirwana.

A kibice AS Gubbio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lucę Ricciego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy pięć razy. Murawę musiał opuścić Camillo Tavernelli. W 80. minucie Alessio Benedetti został zmieniony przez Edgarasa Dubickasa, a za Juana Gómeza wszedł na boisko Marco Meli, co miało wzmocnić zespół AS Gubbio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Andreę Costę na Frana Brodicia.

Niko Kirwan58′
50′ Rafael Muñoz Benavides
Igor Radrezza
80′ Alessio Benedetti
Matteo Serrotti76′
Erald Lakti
Ivan Varone
Linas Mėgelaitis
Augustus Kargbo
88′ Juan Ignacio Gómez Taleb
Gabriel Lunetta76′
80′ Camillo Tavernelli
Lorenzo Libutti
50′ Gabriele Bove
Riccardo Martinelli
80′ Luca Ricci
Stefano Pellizzari
Tommaso Battellini
Paolo Rozzio
80′ Edgaras Dubickas
Matteo Zanini58′
88′ Marco Meli
Lorenzo Staiti

Juan Manuel Valencia Aponzá

Fran Brodić89′

Mattia Marchi76′

Stefano Scappini58′

Sędzia pokazał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom AC Reggiana przyznał trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła czterech graczy. Natomiast jedenastka AC Reggiana w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Już w najbliższą środę drużyna AS Gubbio będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej rywalem będzie Carpi FC 1909. Tego samego dnia US Triestina Calcio będzie przeciwnikiem zespołu AC Reggiana w meczu, który odbędzie się w Trieście.