Liga włoska - 26. kolejka Serie C: Vicenza Calcio - USD Verona 0-0

16 lutego na Stadio Romeo Menti odbył się pojedynek 26. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Vicenzy Calcio i USD Verona. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Mecz obejrzało 8 922 widzów.

26. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-16 17:30 | Stadion: Stadio Romeo Menti | Widzów: 8922 | Arbiter: V. Maranesi
LR Vicenza Virtus
USD Virtusvecomp Verona
0
0

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół Vicenzy Calcio wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Vicenzy Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 62. minucie na plac gry wszedł Simone Pontisso, a murawę opuścił Luca Rigoni. W tej samej minucie Rachid Arma został zastąpiony przez Simone Guerrę.

W tej samej minucie w drużynie Vicenzy Calcio doszło do zmiany. Andrea Saraniti wszedł za Alessandra Marottę. Po chwili trener USD Verona postanowił wzmocnić linię pomocy i w 69. minucie zastąpił zmęczonego Riccarda Cazzolę. Na boisko wszedł Daniel Onescu, który miał za zadanie wprowadzić nieco spokoju w środku boiska. W 82. minucie Antonio Cinelli został zmieniony przez Federica Scoppę, a za Jariego Vandeputtego wszedł na boisko Stefano Giacomelli, co miało wzmocnić zespół Vicenzy Calcio. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Cira Sirignana na Fabiana Santacrocego oraz Andreę Magrassiego na Artura Lupolego.

Santiago Guido Visentin
82′ Antonio Cinelli
Simone Bentivoglio
62′ Luca Rigoni
Riccardo Cazzola69′
82′ Jari Vandeputte
Paolo Sammarco
62′ Rachid Arma
Domenico Danti
62′ Alessandro Marotta
Fabiano Santacroce83′
62′ Simone Pontisso
Stefano Casarotto
82′ Federico Matías Scoppa
Jacopo Bridi
82′ Stefano Giacomelli
Victor Matheus Da Silva
62′ Simone Guerra
Arturo Lupoli83′
62′ Andrea Saraniti
Francesco Puntoriere

Zawodnicy obu drużyn otrzymali po trzy żółte kartki.

Jedenastka Vicenzy Calcio w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą sobotę zespół USD Verona zawalczy o kolejne punkty u siebie. Jego przeciwnikiem będzie AC Rimini. Natomiast w niedzielę Cesena FC będzie gościć drużynę Vicenzy Calcio.