Reklama

Reklama

Liga włoska - 26. kolejka Serie C: Teramo Calcio - Monopoli Calcio 1966 0-3 (0-3)

15 lutego na Stadio Gaetano Bonolis odbyło się starcie 26. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Teramo Calcio i SS Monopoli. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SS Monopoli 3-0. Na stadionie stawiło się 2 307 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Lewandowskiego występującego w Teramo Calcio.

15 lutego  na Stadio Gaetano Bonolis odbyło się starcie  26. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami Teramo Calcio  i SS Monopoli. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem SS Monopoli 3-0. Na stadionie stawiło się 2 307 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Michała Lewandowskiego występującego w Teramo Calcio.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny SS Monopoli.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników SS Monopoli w 10. minucie spotkania, gdy Giuseppe Fella zdobył pierwszą bramkę. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego szesnaste trafienie w sezonie.

Jedenastka Teramo Calcio ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół gości, strzelając kolejnego gola. W 12. minucie na listę strzelców wpisał się Massimo Tazzer.

Trzeba było trochę poczekać, aby Mario Mercadante wywołał eksplozję radości wśród kibiców SS Monopoli, zdobywając kolejną bramkę w 43. minucie pojedynku. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 0-3.

Reklama

Na drugą połowę drużyna Teramo Calcio wyszła w zmienionym składzie, za Federica Viera wszedł Matteo Piacentini. Kibice Teramo Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Simone Magnaghiego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy siedem razy i ma na koncie siedem strzelonych goli. Murawę musiał opuścić Domenico Mungo.

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy w jedenastce Teramo Calcio doszło do zmiany. Corentin Fiore wszedł za Alberta Tentardiniego. W 66. minucie Simone Santoro został zmieniony przez Simone Minellego. Na murawie, jak to często zdarzało się SS Monopoli w tym sezonie, pojawił się Cristian Hadziosmanovic, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 69. minucie Massima Tazzera. Rezultat meczu pokazał, że zmiana była dobrym posunięciem trenera.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy, a piłkarzom SS Monopoli pokazał jedną.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół SS Monopoli w drugiej połowie wymienił czterech zawodników.

23 lutego drużyna SS Monopoli będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie ASD Sicula Leonzio. Tego samego dnia FC Rieti będzie gościć drużynę Teramo Calcio.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL