Liga włoska - 26. kolejka Serie C: Catanzaro Calcio 2011 - Casertana FC 1-1 (1-1)

W pojedynku 26. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 16 lutego, drużyna Catanzaro 2011 zremisowała z Casertana FC 1-1 (1-1). Mecz na Stadio Nicola Ceravolo obejrzało 5 235 widzów.

26. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-16 15:00 | Stadion: Stadio Nicola Ceravolo | Widzów: 5235 | Arbiter: M. Ricci
Catanzaro Calcio 2011
Casertana FC
1
1
G. Tulli 35'
G. Casoli 13' (samob.)

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć drużyna Catanzaro 2011 wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

W 13. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Catanzaro 2011 Giacomo Casoli.

Zawodnicy Catanzaro 2011 nie poddali się i także zdobyli jedną bramkę jeszcze w pierwszej połowie. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Giacomo Tulli. Piłkarz ten strzela jak na zawołanie. To już jego piąte trafienie w sezonie.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Trener Casertana FC postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 59. minucie na plac gry wszedł Mak Varešanović, a murawę opuścił Mohamed Laaribi. A kibice Catanzaro 2011 nie mogli już doczekać się wprowadzenia Lucę Giannonego. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy i ma na koncie trzy strzelone gole. Murawę musiał opuścić Manuel Nicoletti.

W 70. minucie Massimiliano Carlini został zastąpiony przez Lorenza Di Livio. Od 70 minuty boisko opuścili piłkarze Casertana FC: Petar Zivkov, Ernesto Starita, Emanuele Adamo, na ich miejsce weszli: Leonardo Longo, Gioele Origlia, Daniele Paparusso. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Matteo Di Piazzy, Giacoma Tullego zajęli: Andrea Bianchimano, Álvaro. W drugiej połowie nie padły gole.

Jacopo Silva
60′ Manuel Nicoletti
Petar Zivkov75′
70′ Massimiliano Carlini
Emanuele Adamo90′
13′ (samob.) Giacomo Casoli
Mohamed Laaribi59′
Francesco Corapi
Salvatore Santoro
Carlo De Risio
Simone Tascone
70′ Matteo Di Piazza
Luigi Castaldo
 35′ 80′ Giacomo Tulli
Vincenzo Ciriello
60′ Luca Giannone
Daniele Paparusso90′
Gabriele Novello
Paolo Ciardulli
80′ Álvaro Juliano Ongilio
Gioele Origlia75′
70′ Andrea Bianchimano
Mak Varešanović59′
70′ Lorenzo Di Livio
Gastón Ezequiel Corado

Mattia Matese

Sędzia przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Catanzaro 2011, natomiast piłkarzom gości pokazał cztery.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników w drugiej połowie.

Już w najbliższą sobotę drużyna Catanzaro 2011 będzie miała szansę na kolejne punkty grając we Francavilli Fontanej. Jej rywalem będzie Virtus Francavilla. Natomiast 23 lutego US Vibonese Calcio zagra z jedenastką Casertana FC na jej terenie.