Liga włoska - 25. kolejka Serie C: Vis Pesaro - LR Vicenza Virtus 1-1 (1-1)

W pojedynku 25. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 9 lutego, zespół Visa zremisował z Vicenzą Calcio 1-1 (1-1). Mecz na Stadio Tonino Benelli w Pesarze obejrzało 1 256 widzów.

25. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-09 15:00 | Stadion: Stadio Tonino Benelli | Widzów: 1256 | Arbiter: A. Colombo
Vis Pesaro
LR Vicenza Virtus
1
1
T. Lelj 31'
R. Arma 15'

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Vicenzy Calcio wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Niedługo po rozpoczęciu meczu Rachid Arma wywołał eksplozję radości wśród kibiców Vicenzy Calcio, strzelając gola w 15. minucie spotkania.

Zawodnicy Visa otrząsnęli się z chwilowego letargu. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki przyniosły efekt. Po pół godzinie gry na listę strzelców wpisał się Tommaso Lelj.

W 35. minucie Christian Puggioni został zmieniony przez Andreę Bianchiniego. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

A kibice Vicenzy Calcio nie mogli już doczekać się wprowadzenia Simone Guerrę. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy dziewięć razy i ma na koncie pięć zdobytych bramek. Murawę musiał opuścić Alessandro Marotta. Między 71. a 78. minutą, boisko opuścili zawodnicy Vicenzy Calcio: Jari Vandeputte, Rachid Arma, Luca Barlocco, Simone Pontisso, na ich miejsce weszli: Alberto Tronco, Andrea Saraniti, Matteo Liviero, Federico Scoppa. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Valeria Navy, Francesca Marcheggianiego zajęli: Axel Campeol, Alessandro Di Munno.

Vis Pesaro
35′ Christian Puggioni
Matteo Grandi
Tommaso Farabegoli
Luca Barlocco78′
 31′ Tommaso Lelj
Nicola Bizzotto
73′ Valerio Nava
Jari Vandeputte71′
78′ Francesco Marcheggiani
Rachid Arma  15′ 71′
Bismark Ngissah
Alessandro Marotta60′
Davide Voltan
Andrea Nalini
35′ Andrea Bianchini
Mirko Albertazzi
73′ Axel Campeol
Semuel Pizzignacco
Stefano Botta
Davide Bianchi
78′ Alessandro Di Munno