Liga włoska - 25. kolejka Serie C: USD Verona - Imolese Calcio 0-0

9 lutego na Stadio Comunale Gavagnin-Nocini odbyło się starcie 25. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami USD Verona i Imolese Calcio. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 462 widzów.

25. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-09 17:30 | Stadion: Stadio Comunale Gavagnin-Nocini | Widzów: 462 | Arbiter: D. Di Marco
USD Virtusvecomp Verona
Imolese Calcio 1919
0
0

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Trener Imolese Calcio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 60. minucie na plac gry wszedł Stefano Padovan, a murawę opuścił Andrea Ferretti. W 67. minucie za Riccarda Cazzolę wszedł Manuel Daffara.

W tej samej minucie w zespole USD Verona doszło do zmiany. Paolo Sammarco wszedł za Daniela Onescu. Kibice USD Verona nie mogli już doczekać się wprowadzenia Artura Lupolego. W bieżącym sezonie ten napastnik wchodził już jako rezerwowy 12 razy i ma na koncie dwa strzelone gole. Murawę musiał opuścić Andrea Magrassi.

Gian Maria Rossi
77′ Gianni Manfrin
Isnik Alimi
67′ Riccardo Cazzola
Luca Belcastro88′
67′ Daniel Onescu
Andrea Marcucci
Domenico Danti
Tommaso Tentoni88′
71′ Andrea Magrassi
Lorenzo Adorni
67′ Manuel Daffara
Filippo Carini
Fabiano Santacroce
Gabriele Ingrosso79′
77′ Diego Vannucci
Pio Schiavi
Nicola Danieli
Lorenzo Alboni
Edoardo Merci
Filippo Artioli
67′ Paolo Sammarco
Luca Maniero88′
71′ Arturo Lupoli
Stefano Padovan60′
Francesco Puntoriere
Luca Scarlino88′

Dardan Vuthaj

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom USD Verona, natomiast zawodnikom gości przyznał pięć.

Jedni i drudzy wymienili po czterech graczy w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Imolese Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie Cesena FC. Tego samego dnia LR Vicenza Virtus będzie gościć zespół USD Verona.