Reklama

Reklama

Liga włoska - 25. kolejka Serie C: Ravenna FC - Piacenza Calcio 0-1 (0-0)

W pojedynku 25. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 9 lutego, drużyna Revenna FC przegrała z Piacenza Calcio 0-1 (0-0). Mecz na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie obejrzało 1 621 widzów.

W  pojedynku 25. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 9 lutego, drużyna Revenna FC przegrała  z Piacenza Calcio  0-1 (0-0). Mecz na Stadio Comunale Bruno Benelli w Rawennie obejrzało 1 621 widzów.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań drużyna Revenna FC wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż pięć razy. Żaden mecz nie zakończył się remisem.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Niedługo po przerwie jedyną bramkę meczu zdobył Simone Della Latta dla jedenastki Piacenza Calcio. Bramka padła w tej samej minucie. Na murawie, jak to często zdarzało się Revenna FC w tym sezonie, pojawił się Davide Grassini, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 56. minucie Carla Martorellego. Rezultat meczu pokazał, że zmiana tym razem nie pomogła drużynie.

Reklama

W tej samej minucie za Salvatore Papę wszedł Michael D'Eramo. A trener Piacenza Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Lucę Cattaneo. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 10 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Gianluca Nicco. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania w zespole Piacenza Calcio doszło do zmiany. Youssouph Sylla wszedł za Alessandra Polidoriego.

Sędzia nie ukarał zawodników gospodarzy żadną kartką, natomiast piłkarzom Piacenza Calcio pokazał trzy żółte.

Jedenastka Revenna FC w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast drużyna gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.

Już w najbliższą niedzielę jedenastka Piacenza Calcio będzie miała szansę na kolejne punkty grając na wyjeździe. Jej przeciwnikiem będzie Carpi FC 1909. Tego samego dnia SS Sambenedettese Calcio będzie rywalem zespołu Revenna FC w meczu, który odbędzie się w Sanie Benedecie del Troncie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL