Liga włoska - 25. kolejka Serie C: AZ Picerno ASD - US Vibonese Calcio 0-0

9 lutego na Stadio Comunale Alfredo Viviani w Potenzy odbyło się starcie 25. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AZ Picerno i US Vibonese. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 446 widzów.

9 lutego  na Stadio Comunale Alfredo Viviani w Potenzy odbyło się starcie  25. kolejki włoskiej Serie C pomiędzy drużynami AZ Picerno  i US Vibonese. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 446 widzów.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu US Vibonese.

Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół US Vibonese wyszedł w zmienionym składzie, za Filippa Berardiego wszedł Ignazio Battista. Trener US Vibonese postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 46. minucie na plac gry wszedł Michele Emmausso, a murawę opuścił Leonardo Taurino.

Drugą połowę drużyna US Vibonese rozpoczęła w zmienionym składzie, za Sergia Bubasa wszedł Gabriele Bernardotto. Na murawie, jak to często zdarzało się AZ Picerno w tym sezonie, pojawił się Emilio Vanacore, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 46. minucie Lorenza Mellego. Na drugą połowę jedenastka AZ Picerno wyszła w zmienionym składzie, za Tanasiego Kosovana wszedł Marco Romizi.

W 62. minucie Emanuele Santaniello został zmieniony przez Umberta Nappellę. Między 62. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy AZ Picerno: Emmanuele Esposito, Walter Guerra, na ich miejsce weszli: Giacomo Cecconi, Tommaso Squillace. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Errica Altobella, Davide Petermanna zajęli: Pietro Ciotti, Michele Raso.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Oba zespoły wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.

Już w najbliższą niedzielę drużyna US Vibonese będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie ADC Viterbese Castrense. Tego samego dnia SSC Bari będzie gościć zespół AZ Picerno.