Liga włoska - 24. kolejka Serie C: Ternana Calcio - Sicula Leonzio 0-0

W meczu 24. kolejki włoskiej Serie C, który rozegrany został 2 lutego, drużyna Ternana Calcio zremisowała z Sicula Leonzio 0-0. Mecz na Stadio Libero Liberati w Terniem obejrzało 12 264 widzów.

24. kolejka Włochy - Serie C
2020-02-02 15:00 | Stadion: Stadio Libero Liberati | Widzów: 12264 | Arbiter: G. Garofalo
Unicusano Ternana Calcio
ASD Sicula Leonzio
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Ternana Calcio.

W 22. minucie Marco Palermo został zastąpiony przez Giuseppe Sicurellę. W 28. minucie w drużynie Ternana Calcio doszło do zmiany. Antonio Palumbo wszedł za Filippa Damiana.

Trener Ternana Calcio wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Federica Furlana. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy sześć razy. Murawę musiał opuścić Giuseppe Torromino. W 59. minucie Guido Marilungo został zmieniony przez Jonathana Ferrante'a, co miało wzmocnić zespół Ternana Calcio. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Damiana Lię na Tina Parisiego.

Po chwili trener Sicula Leonzio postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 66. minucie na plac gry wszedł Filippo Scardina, a murawę opuścił Emanuele Catania. W 72. minucie Luca Verna został zmieniony przez Fabrizia Pagherę, co miało wzmocnić jedenastkę Ternana Calcio. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Alessandra Provenzana na Christiana Sosę oraz Paola Grilla na Davide Baritiego.

Damiano Lia66′
28′ Filippo Damian
Sergio Sabatino
Marino Defendi
Shaqir Tafa
Luca Parodi
Rosario Bucolo
72′ Luca Verna
Paolo Grillo78′
59′ Guido Marilungo
Marco Palermo22′
59′ Giuseppe Torromino
Davide Bariti78′
59′ Federico Furlan
Giuseppe Sicurella22′
72′ Fabrizio Paghera
Facundo Lescano
28′ Antonio Palumbo
Filippo Maria Scardina66′
Mattia Proietti

59′ Jonathan Alexis Ferrante

Piłkarze gospodarzy dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Zespół gospodarzy wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Sicula Leonzio wymieniła pięciu graczy.

9 lutego jedenastka Sicula Leonzio będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej przeciwnikiem będzie SSD Potenza Calcio. Natomiast 10 lutego Urbs Sportiva Reggina 1914 będzie rywalem zespołu Ternana Calcio w meczu, który odbędzie się w Reggio Kalabrii.